Nõupidamisruumid

6-15 inimest

Võimalused:

  • esitluse näitamine kaabli kaudu või juhtmevabalt
  • veebi- või videokonverensi võimalus
  • puuteekraani kasutamine tahvlina
  • koostöötamise võimalus
  • ruumi hõivatuse info koosolekuruumi ukse taga

Kirjeldus:
Väikeste ja keskmiste nõupidamisruumide esitlustehnikaks pakume pildi näitamisel üks või kaks 55-75” suurust Sony ekraani, mida on võimalik teha ka puutetundlikuks ekraaniks, mis võimaldab kasutada ekraani ka tahvlina või teha märkmeid olemasoleva esitluse peale. Ekraanid kinnitame seinale , lakke või paigaldame ratastel liigutatava jala külge.

Pildi näitamine kaabli kaudu on lahendatud tootega AMX Hydraport. Lahendus võimaldab pilti näidata kõikide tänapäevaste videoväljundite kaudu (HDMI, DisplayPort, miniDisplayPort) lisaks on kaablid laua küljes kinni ja peale kasutamist saab nupu vajutusega kaabli sisse kerida ja laud on alati kaablitest puhas.

nõupidamisruumid

Teine kaasaegne võimalus pildi näitamiseks on juhtmevabalt seadmega Barco ClickShare, võimaldab pilti näidata kõikide seadmetega. Kasutaja ei pea pildi/video näitamiseks istuma seal kuhu kaabel ulatab ja tänu kaasas olevatele “nuppudele” saavad kasutajad kiiresti pilti ekraanil vahetada.

Tänapäevane koostöötamine eeldab ka veebi- ja videokonverensi võimalusi. Lahendusena soovitame videokonverentsi teenust Zoom.us. Omalt poolt pakume kogu vajaliku raudvara ja seadistuse – kaamerad, kõlarid, mikrofonid, jne. Kõik need seadmed on võimalus paigaldada ühe seadmena – AMX Acendo Vibe.

Lisaks käib kaasaegse koosolekuruumi lahendusega kaasas ka ruumi broneerimise lahendus mille üheks osaks on koosolekuruumi ukse taga olev puuteekraan mis kuvab infot koosolekuruumi hõivatuse kohta. Lisaks saab selle sama ekraani abil ka koosolekuruumi broneerida ja see kajastub ettevõtte kalendris. Ruumi broneerimise lahendusi pakume erinevate tootjate seadmetega. Lihtne ja juhtmevaba ruumi broneerimine JOAN ning paindlik ja kõikide võimalustega lahendus PADS4.

KÜSIN PAKKUMIST