fbpx

Evoko Liso – järgmise põlvkonna ruumide broneerimise haldur

Evoko Liso – järgmise põlvkonna ruumide broneerimise haldur

Tehke oma ettevõttes koosolekuruumide kasutamine tõeliselt efektiivseks.

Evoko Liso on kaunis, tõeliselt lihtsalt kasutatav ja analüütiliselt tark ruumihaldur, mis kuvab infot ka eesti ja vene keeles.

  • reddot tootedisainiauhinna võitja
  • Puutetundlik 8” ekraan (20 x 20 cm)
  • Näpujäljekindel pinnatöötlus
  • Kaugele paistev värviaura ekraani ümber
  • Kinnita seinale või klaaspinnale
  • Ühildub enamlevinud kalendrirakendustega
  • 24 keele tugi tootja poolt, sh. eesti ja vene keel
  • API toetab erinevate infosüsteemidega liidestamist
  • Nutikas ruumide kasutuse analüütika

Evoko Liso aitab ettevõtte ruume kasutada targalt ja efektiivselt

Ruumide broneerimine ja broneeringute muudatused on vaid sõrmeviibutuse kaugusel. Nüüd võite unustada ruumi ülebroneerimise ja neist tulenevad katkestatud ärikohtumised.

Ruumide efektiivne haldamine on eriti oluline konverentsikeskustes ja teistes mitme kohtumisruumiga ettevõtetes, kus seni on ehk vahel tekkinud arusaamatusi ruumide broneerimisel.

Hallake kohtumisruumi broneeringut enda elektroonilise kalendri, nutiseadmes Evoko „Get A Room” äpi või Evoko Liso seadme juures.

Evoko Liso sünkroniseerib andmeid enamlevinud Office 365, MS Exchange ja Google Apps for Business rakendustega. Paindlikkust ettevõtte infosüsteemidega liidestamisel pakub ka seadme enda API.

Kokkuvõtte ruumide kasutamisest annab seadme tark analüütika reaalajas ja valitud ajaperioodil. Nii saate teha tegelikult infol põhinevaid otsuseid ruumide edasiseks kasutuseks.

Kauni värviauraga puutetundlikud seinapaneelid

Evoko Liso paneelid on võitnud mitmeid tootedisaini auhindu, sealhulgas reddot disainiauhind aastal 2017.

Kompaktsed, 20 x 20 cm mõõduga ümarate nurkadega ruudukujulised paneelid sobivad iga kaasaegsema koosolekuruumi kõrvale. Neid saab kinnitada ka klaasseintele.

Kaugemalt vaadates näitab roheline, oranzhikas või punane värviaura paneeli ümber hetkega, kas antud ruum on praegu vaba. Loomulikult võib ruumide staatust jälgida-muuta ka äpis või enamlevinud elektroonilistes kalendrites.

Evoko Liso paneelid on töödeldud näpujäljevastase pinnatöötlusega. See tagab neile uue seadme välimuse mitmeteks aastateks.

Kasutajasõbralik ekraan vähendab administraatorite töökoormust

Seadme 8” ekraanil peitub tootedisainiauhindade vääriline kasutajakogemus, mis on loodud just mõeldes äriruumidele ja –kasutajatele. Informatiivne ja meeldivalt erksate toonidega ekraan kuvab kõike esmaolulist – ruumi staatust, ruumi broneeringuid ja vabu aegu.

Lisaks eelolevale tekib lisaväärtus Evoko Liso kasutamisel ruumikompleksides, kus hallatakse mitmeid ruume. Seadmed näitavad iga erineva ruumi staatust ja iga ruumi suunda sellest ekraanist lähtuvat.

Teise ruumini viitamise tark võimalus aitab hoone esmakordsel külastajal jõuda õige ruumini iseseisvalt. Külastajatel väheneb vajadus pöörduda suuniste küsimiseks administraatori poole, mis omakorda lubab administraatoril tegeleda äriliselt olulisemate tööülesannetega.

Varsti tulemas – ärikeskkonnas kasulikud Liso Calendar ja Evoko Booking

Evoko on arendamaks olulisi lisavõimalusi, mis aitabad ruume ja kohtumisi hallata veelgi efektiivsemalt. Käesoleva tutvustuse kirjutamise ajaks on Evoko partnereid nende võimaluste tulemisest teavitatud, ent täpne aeg ei ole veel teada. Huvi korral võtke ühendust ja täpsustame.

Liso Calendar ühildub Outlook’iga ja teeb kohtumisruumide haldamise veelgi tulemuslikumaks. Lisaks ruumiplaneeringu haldusele kohtumiste jaoks on mõeldud ka catering’ teenuse ja ruumi just selleks kohtumiseks sobiva esitlustehnika broneerimisele.

Evoko Booking ruumihaldustarkvara  on ideaalne partner jagatud kontoriruumidesse ja koostöökontoritesse.

Huvi korral võtke meiega ühendust

Soovite Evoko Liso võimalustest veelgi lähemalt teada saada? Kirjutage meile ja korraldame demo, et leida teie ettevõttesse sobivaim lahendus ruumide broneerimiseks ja haldamiseks.

Tutvuge Evoko Liso tootefotodega

Alloleva galerii fotod on pärit Evoko ametlikult veebilehelt.