fbpx

Neat

Neat videokonverentsilahendused – parim viis videokohtumisteks

Kena disainiga lihtsad ja elegantsed videokonverentsi seadmed Microsoft Teams Room ja Zoom Room jaoks, aidates muuta koosolekuruumi parimaks kogemuseks. Pidevalt piire nihutades on Neat seadmeid uskumatult lihtne paigaldada, seadistada ja kasutada ning neil on ainulaadsed funktsioonid, mis toetavad edaspidi turvalisemat, täiustatud ja kaasahaaravamat hübriidset töö- ja õppekeskkonda.

Neat. board

Neat Board on terviklik koosolekuruumilahendus Zoom Roomi või Microsoft Teams Roomi jaoks kõik-ühes seade. Oma kaasahaarava 65-tollise puutetundliku ekraani, võimsa helisüsteemi ja mitmekülgse lainurkkaameraga pakub Neat Board Teile koostöökogemust lisaks videokoosolekutele ja juhtmevaba sisu jagamisele, võimaldades teha märkmeid ja kasutada valgetahvli funktsioone.

  • Toetatud videokõneplatvormid: Zoom Room (native) ja Microsoft Teams Room

Neat. bar pro

Sobib mis tahes ruumi! Neat Bar Pro pakib hunniku tehnikat lihtsasse ja elegantsesse õhukesesse kõik-ühes seadmesse. Võimaldab juhtida kolme suurt ekraani, võimaldab Teil näha inimesi ja sisu selgemalt koos. Samal ajal annab selle kompromissitu heli- ja videokvaliteet teile uskumatult kaasahaarava ja loomuliku kohtumiskogemuse igas ruumis.

Neat. bar

Lihtne ja elegantne, kompaktse disainiga, kuid suure võimekusega koosolekuruumi seade Zoom Roomi või Microsoft Teams Roomi jaoks. See sobib suurepäraselt suurepärase kvaliteediga heli ja video toomiseks kuni kümnele inimesele mõeldud koosoleku-, vestlus- või fookusruumidesse. Saate paigaldada Neat Bari ühe või kahe monitori kohale või alla ning sellega on kaasas meie dünaamiline puuteekraan Neat Pad, mida saate kasutada koosolekute juhtimiseks või ruumi saadavuse kuvamiseks väljaspool ruumi.

Neat. frame

Neat Frame koondab võimsa tehnoloogia kõik-ühes kompaktsesse ja mugavasse koosolekuseadmesse, mis võimaldab teil oma arvuti muude toimingute jaoks vabastada. Neat Frame on esimene omataoline portreele orienteeritud universaalne raamvideoseade Zoom Room ja Microsoft Teams Room jaoks mis sobib igale poole. See ülimugav puuteekraaniga seade sobib kõikjale mitte ainult koju või kontorisse.

Neat. pad

Lihtne ja elegantne puuteekraan, mida saate kasutada koosolekute juhtimiseks või ruumi saadavuse (roombooking) kuvamiseks väljaspool ruumi. Oma elegantse disainiga, sealhulgas ideaalse ekraaninurgaga sujuvaks suhtlemiseks ja vaatamiseks, sulandub Neat Pad kaunilt kõikjale, olgu see asetatud lauale, seinale või põrandale. Tänu ühele Power over Etherneti kaablile ei saa Neat Padi aku kunagi tühjaks. See on alati sisse lülitatud ja valmis tegutsema. Ruumi optimaalseks haldamiseks saate Neat Padi installida väljaspool oma koosolekuruumi. Konfigureerige Neat Pad oma Zoom tubade ajakava kuvaks või Microsoft Teamsi ruumide paneeliks või isegi juurutage Neat Pad, et muuta oma videotoega koosolekuruumid broneeritavaks, eeldusel, et teil on vastav platvormilitsents. Saate ruumi koheselt broneerida, ilma et peaksite oma muid kalendrisüsteeme läbi vaatama ja integreeritud LED-indikaatorid näitavad ruumi saadavust ühe pilguga isegi koridorist. Kontrollerina võimaldab Neat Pad kiiresti alustada koosolekuid ja jagada oma ekraani vaid ühe puudutusega. Seadistage Neat Pad oma ruumide kontrollerina. Samuti võimaldab see osalejaid kutsuda, vajadusel vaigistada või koosolekuid salvestada.

Võtke meiega ühendust juba täna ja leiame Teie ettevõttele sobivaima lahenduse.