fbpx

Süsteemide integratsioon

ProScreen toob erinevate tehnoseadmete juhtimise mugavalt ühte kohta nii kodus kui äripinnal, kasutades tehnikamaailmas hästi tuntud tootja AMX juhtpaneele, mis teevad võimalikuks jalihtsaks kontori- ja koduseadmete (kaug)juhtimise.

Kes võibolla ei ole veel kuulnud brändist AMX, võib olla kuulnud AMX-ga samasse Harmani korporatsiooni kuuluvatest tunnustatud helitehnika brändidest Bang & Olufsen, Harman Kardon, Crown ja JBL.

AMX juhtpaneelid on võimekad seadmed, mida on samas lihtne juhtida puuteekraanilt. Ühendudes teie nutitelefoniga, saab AMX süsteeme juhtida ka kodust või kontorist eemal olles.

Teeme esitlustehnika lahenduste ja targa maja lahenduste juhtimise lihtsaks.

Seega, miks juhtida tehnosüsteeme eraldi, kui võite juhtida kõike ühelt paneelilt või kodus eemal viibides isegi enda nutiseadmest?

Praktiliselt iga ruumilahenduse juures toome esile AMX kesksete juhtpaneelide eeliseid. Millega on täpsemalt tegu?

Juhtsüsteemide võimalused targa maja lahenduste ja hoonete näitel

Esitlusruumid või koduse helitehnika juhtimine ei ole ainus AMX juhtkontrollerite kasutusala.

Eramutele, kortermajadele, hoonekompleksidele ja eriotstarbelistele kasutuskohadele nagu ärihooned, hotellid ja laevad leidub samuti mitmeid kasutusvõimalusi, mis vähendavad halduskulu.

Targa maja lahenduste ja hoonete korral saab  samavõrd mugavalt juhtkontrolleritega juhtida hoone kommunikatsioone, milleks on muuhulgas:

  • Turva- ja signalisatsioonisüsteemid
  • Fono
  • Kardinad
  • Küttesüsteemid
  • Läbipääsulahendused
  • Mitme ruumi helindus ( Multiroom audio)
  • Kodukino süsteemid
  • … ning palju muid võimalusi

 

Eramule saame luua targa maja lahenduse, kus kasutaja juhib paneelilt või oma nutiseadmelt valgusteid, kardinaid ja telereid. Ka kodukinoseadmeid, või eraldi kodukinoruumis olevat tehnikat.

Hoonest väljaspoole jäävatest võimalustest oleme seadistanud juhtimisvõimalusi basseinisüsteemidele, jää sulatamiseks vajalikele kütteseadmetele, väravaautomaatikale ja teistele läbipääsusüsteemidele.

 

Teile sobivatest lahendustest lisainfo saamiseks võtke meiega ühendust.

Juhtsüsteemide võimalused esitlustehnika näitel

Esitlustehnika näitel väärtustavad meie kliendid kasutuse lihtsust – kogu ruumi esitlustehnika saab kasutusvalmis sekunditega. Sõltumata sellest, kas soovite nutikat lahendust väiksemasse nõupidamisruumi või suuremasse auditooriumisse – leiame sobiva lahendse.

Süsteem tunneb arvuti ära ning aktiveerib projektori ja ruumi helitehnika. Projektsiooniekraan sõidab laest alla. Valgus ruumis sätib end esitluse läbi viimiseks sobivaimale tasemele.

Paneelilt saab juhtida projektori sisendit, helitehnikat, valgustust ruumis, ning miks mitte ka ruumi kliimaseadet, et tagada ruumis ühtlane temperatuur.

Ürituse läbiviijal või koolitajal puudub ajakulukas vajadus juhtida iga seadet omaette puldist.

 

Teile sobivatest lahendustest lisainfo saamiseks võtke meiega ühendust.

Juhtseadmete arv ei ole piiratud

Kas on vaja juhtida ruumis kahte-kolme seadet? Või mitme ruumide peale 10+ erinevat seadet? Seadmete ja süsteemide arv ei saa piiravaks. Leiame sobiva lahenduse.

 

Erinevate seadmete juhtimine ühest kohast

Töökindel AMX puuteekraan ja nutikas NX kontroller võimaldavad ühildada erinevad tehnoloogiad, ning juhtida erinevaid seadmeid ühelt keskselt juhtpaneelilt.

See loob piiramatud võimalused tehnoseadmete juhtimiseks ruumis, hoones, või hoonekompleksis.

 

Lisavõimalustest ja Teile sobivatest lahendustest lisainfo saamiseks võtke meiega ühendust.

 

Lihtne kasutajaliides igale vajadusele

Sõltuvalt juhitavate seadmete omapärast ja funktsioonide olulisusest loome puutetundlikule ekraanile kasutajaliidese ainult vajalike võimalustega. See tähendab, et paigutame ekraanile ainult vajalike seadmete jaoks vajalikud nupud, mida oskab peale lühikest kasutuskoolitust kasutada igaüks.

Vajadusel lisame juhtpaneelile ligipääsuks ka kaasaegsed turvalahendused. Need tagavad, et iga mööda minev isik ei saa seda kasutada.

Multiroom heli ja valgus

Tänapäevaste korterite ja eramute puhul kogub üha enam populaarsust võimalus nutikalt juhtida erinevate ruumide heli ehk multiroom heli ning valgussüsteeme ühest kohast. Kus on vaja valjemat ja kus vaiksemat meeleolumuusikat? Missugune helitaust sobib mis ruumi?

Meeleolu loov valgus on teine, tihti helisüsteemide juhtimisega kaasnev teema. Iga ruum võib vajada valguse juhtimist sõltumatult, ning kümnele ruumide mõeldes on ühelt paneelilt süsteemide kontrollimine tõenäoliselt mugavam, kui mitmete erinevate lülitite vahel liikumine.

Keskse nutika juhtpaneeliga on heli ja valguse juhtimine lihtne.

Vähendage halduskulu suuremates hoonetes

Kortermajadele, hoonekompleksidele ja eriotstarbelistele kasutuskohadele nagu ärihooned, hotellid ja laevad leidub samuti mitmeid kasutusvõimalusi. Süsteemide juhtimise toomine ühte kohta on üks võimalus vähendada süsteemide juhtimisega kaasnevat halduskulu.

Kasutusvõimalusi on lõputult, ning kõik AMX juhtimisüsteemid ühilduvad ka Androidi ning Apple nutiseadmetega. Seega, miks mitte lülitada näiteks kodus saun sisse tund enne koju saabumist?

Tutvuge juhtseadmete lisainfoga ja kontrollerite lisainfoga tootja kodulehel ja huvi tekkides helistage-kirjutage meile.