fbpx

Samsung MagicINFO – mistahes äri edendamiseks

Tõstab ekraani võimsust mistahes äri edendamiseks

MagicINFO™ on kõik-ühes-lahendus, mis hõlmab nii sisu-, seadme- kui ka andmehaldust.
Kasutajad saavad sisu ja seadmeid hallata ühel platvormil sisuloomest alates kuni avaldamise ning jälgimiseni.
MagicINFO™ 9 analüüsib taasesitus- ning isegi müügiandmeid turundustegevuse aruande koostamiseks.

Sisu paneb elama intuitiivne, võimas funktsionaalsus

MagicINFO™ koosneb täieliku suhtluse toimimiseks kolmest koostöötavast osast: autor, server ja mängija. Autori abil saab intuitiivse liidesega kasutada lihtsasti käsitletavaid sisuloome tööriistu. Server pakub igakülgset sisuhaldust lihtsaks ajastamiseks, esitusloendite loomiseks ja sisu levitamiseks. Mängija võimaldab sisu mängida mistahes formaadis, kasutamata välist riist- või tarkvara.

Turuliider turvalisuses

Kaitsmaks kliente uute turvariskide eest, taotles Samsung ISO* sertifikaati, mis on tänapäeval kõige enam tunnustatud ja kasutatud turvasertifikaat. Pärast põhjalikku ülevaadet sai Samsung ISO271 ja ISO2771 sertifikaadid. MagicINFO on ekraanitööstuse esimene lahendus, mis on saanud mõlemad sertifikaadid. MagicINFO pakub digiekraanide turul kõrgeimat turvatunnet ning on rahvusvaheliselt tunnustatud.

Seadme- ja sisuhaldus ühes

Kasutajad saavad distantsilt hallata kõike ühel platvormil: hallata ekraanisisu, pääseda ligi riistvara sätetele ning teha tõrkeotsinguid. MagicINFO™ sükroniseerub ka olemasoleva haldustarkvaraga. Täiustatud seadmehaldus võimaldab paremini jälgida seadmete seisukorda ja teha vajalikke värskendusi.

Võimas taasesitus reaalajas muutmisega

Laadinud müügiandmed platvormile, võrdleb MagicINFO sisu taasesitust tegelike müüginumbritega, leidmaks korrelatsioone ja hindamaks tõhusust. See aitab äridel teada saada, milline sisu töötab efektiivselt ning milline mitte, võimaldades maksimaalse tulemuse saavutamiseks teha reaalajas muudatusi.