fbpx

Huddly

Parimad kaamerad väikestesse ruumidesse.

Ülilainurgaga kaamera on välja töötatud väikestes tööruumides videokõnede pidamiseks. Kõrge lahutusvõimega objektiiv, mis on nii Huddly IQ kui ka Huddly GO kaameratel olemas, garanteerib kõigi osalejate hea nähtavuse.

Huddly IQ

Tehisintellekti abil töötav konverentsikaamera

Auhindu võitnud Huddly IQ toob murrangulise videokõne kogemuse teile kontorisse. Huddly IQ kasutab 150° lainurkobjektiivi, mis on Full HD resolutsiooniga, sisseehitatud mikrofoni ja integreeritud kiipi, mis annab kaamerale võimaluse automaatseteks PTZ funktsioonideks ja ruumide analüüsimiseks.

 

Huddly GO

Hädavajalik konverentsikaamera

Huddly GO on kompaktne, lainurgaga, tarkvaraga täiustatud konverentsikaamera mis teeb videokõned palju paremaks juba esimese kasutuskorraga. USB-toitega Huddly GO ühildub iga platformiga ja on perfektne nii väikestesse kui ka keskmistesse koosolekuruumidesse.

 

Huddly lisad

Optimeeri videokõnekogemust

Huddly pakub erinevaid lisasid kaameratele, et leida parim lahendus teie ruumi jaoks. Näiteks kinnitusklambrid on tehtud täpselt Huddly kaameratele ja lähevad iga ekraani peale. Lisaks on võimalik osta kaableid kaamera juhtmete pikendamiseks.

 

Võtke meiega ühendust tipptasemel audio- ja videotehnika saamiseks oma ruumidesse.

Võtke meiega ühendust juba täna ja leiame Teie ettevõttele sobivaima lahenduse.