fbpx

Zoom

Abistame õige Zoomi teenuse leidmisel, vajadusel kaasame teenuste tutvustamiseks ka Zoomi spetsialiste. Kõikide Zoomi teenuste eest saab tasuda ka arvega. ProScreen OÜ on ametlik Zoomi teenuste edasimüüja Eestis. Tutvu lähemalt Zoomi teenustega ja küsi lisa.

Zoom One

Zoom One on videokonverentside pidamise platvorm, mis pakub kasutajatele võimalust korraldada ja osaleda konverentsidel, seminaritel ja muudel olulistel üritustel igal ajal ja igast asukohast. Zoom One platvorm on kõrgelt hinnatud oma kasutajasõbraliku keskkonna ja suurepärase heli- ja videokvaliteedi poolest. Zoom One funktsioonid hõlmavad nutika kalendri integratsiooni, rohkem kui 1000 osaleja ürituste korraldamiseks, reaalajas sünkroniseerimise võimalust, privaatsuse ja turvalisuse tagamist ning palju muud. Zoom One on ideaalne valik nii väikese kui ka suuremahuliste ürituste korraldamiseks. Lisaks on Zoom One lihtsalt kasutatav, juhtides tähelepanu sellele, et kõik kasutajad saaksid väärtuskogemuse.

Zoom Spaces

Zoom Spaces on Zoomi toode mis võimaldab luua virtuaalseid koostööruume. Seda saab kasutada meeskonnatööks, õppimiseks või klienditeeninduseks. Spaces’i abil saab luua interaktiivse keskkonna, kus külastajad saavad omavahel suhelda, jagada ideid ning osaleda erinevates tegevustes.

Zoom Events

Zoom Events on suurepärane valik, kui soovid korraldada veebiseminare, konverentse või muud tüüpi üritusi. Selle kaudu saab kodulehele integreerida registreerimise ja osalemise võimaluse ning samuti pakkuda külastajatele ligipääsu virtuaalsetele üritustele.

Zoom Contact Center

Zoom Contact Center on eriti oluline, kui sinu koduleht pakub toodete või teenuste müüki. See platvorm võimaldab luua tõhusa klienditeeninduse keskkonna, kus külastajad saavad kiiresti suhelda klienditoega, esitada küsimusi ja saada infokohast abi.

Võtke meiega ühendust juba täna ja leiame Teie ettevõttele sobivaima lahenduse.