fbpx

Logitech MeetUp 2

Logitech MeetUp 2 pakub kõrgekvaliteedilist video- ja helikogemust väikestes koosolekuruumides, lihtsat paigaldust ja haldamist ning laialdast ühilduvust populaarsete videoplatvormidega.

Logitech MeetUp 2 kõik-ühes USB konverentsikaamera

Täiendage oma väikeseid koosolekuruume MeetUp 2-ga, väikeste ruumide kõik-ühes USB-konverentsikaameraga, mida toidavad tehisintellekti funktsioonid, mis lihtsustavad koosolekukogemust nii töötajate kui IT jaoks.

Ühildub populaarsete videoplatvormidega nagu Microsoft Teams, Zoom ja Google Meet.

MeetUp 2 saab töötada USB-režiimis, kui see on ühendatud toas oleva arvuti või sülearvutiga BYOD-režiimis.

MeetUp 2 on Logitech Synci abil lihtne seadistada ja hallata – jälgige ruumi olekut, juurutage värskendusi ja muutke seadeid ühest pilvepõhisest rakendusest.

Avastage tehisintellekti täispotentsiaal oma väikestes koosolekuruumides, kasutades BYOD- ja PC-põhiseid lahendusi.

MeetUp 2 ühendub BYODi koosolekute jaoks koosolekuruumi süsteemiga või otse sülearvutiga.

Lubage BYOD-i sülearvutiühendused tavalise kahe kaabliga seadistusega või ühendage ühe kaabliga Logitech Active USB-kaabli kaudu (nagu siin näidatud). Hallake ja seadistage MeetUp 2 mõlema juurutuse jaoks lihtsalt Logitech Syncis.

 

Lihtne paigaldada ja hallata

MeetUp 2 on lihtne paigaldada ja hallata väikestes ruumides tänu mitmekülgsetele paigaldusvõimalustele ja korrastatud kaabeldusele. Lisaks võimaldab Logitech Sync kasutajatel jälgida ruumi olekut, rakendada värskendusi ja muuta seadistusi kõik ühest pilvepõhisest platvormist.