fbpx

Yamaha Adecia

Nutikad helilahendused videokonverentsiks – tänaseks ja tulevikuks!

Uute ja pidevalt muutuvate suhtlusnõuetega jääb üks asi samaks: hübriidkoosolekuteks on vaja kvaliteetset ja muretut heli. Dante helivõrgul põhinev Yamaha Adecia aitab organisatsioonidel ületada juurutamise, konfigureerimise ja ruumiakustikaga seotud väljakutseid, pakkudes kõike edukaks paigaldamiseks ja kasutamiseks vajalikke komponente. Yamaha Adecia helilahendus on loodud sujuvaks koostööks, et vähendada seadistamise aega, kulusid ja keerukust – hankige professionaalne ja kvaliteetne helikogemus!

Täielik helikatvus helisisendist heliväljundini

ADECIA helilahendused pakuvad kõiki komponente täiusliku heli seadistuste jaoks. Alates hääle jäädvustamisest erinevate sisseehitatud DSP-tehnoloogiaga mikrofonide kaudu kuni uuendusliku helitöötluse ja PoE-toega aktiivse kõlarisüsteemini.

Integreerimine kõikide helikeskkondadega

Konverentsiprotsessor suudab käsitleda laia valikut allikaid, sealhulgas dünaamilisi mikrofone, analoogliinitaseme I/O-d, USB-d, Bluetoothi ​​ja SIP-telefoni, et hõlpsasti integreerida erinevatesse videokõnekeskkondadesse.

Suur valik võimalusi

Yamaha ADECIAt saab kasutada videokonverentsiks paljudes erinevates videokõnekeskkondades ja erineva suurusega ruumides. Alates tavalisest koosolekuruumist kuni multifunktsionaalse auditooriumini.

YAMAHA ADECIA LAHENDUSED

LAUAPEALSED MIKROFONIDE LAHENDUSED

Yamaha ADECIA lauamikrofonide lahendus toob videokonverentsidesse selge ja skaleeritava heli.

ADECIA lauamikrofonide lahendus, nagu ka ADECIA laesüsteem, põhineb Dante helivõrgul ja sisaldab spetsiaalset RM-CR konverentsiprotsessorit, VXL1-16P liinimassiivi kõlareid ja optimeeritud SWR2311P-10G PoE+ lülitit mugavaks ja vaevatuks hübriidkoosoleku kogemuseks. Kõnehõive maksimeerimiseks sisseehitatud uuendusliku DSP-tehnoloogiaga edastab RM-TT kõne kõrge kvaliteediga, maksimaalse paindlikkuse ja skaleeritavusega.

Videokonverentside head helikvaliteeti võib olla raske saavutada, kuna koosolekuruumid, ei ole akustikat silmas pidades projekteeritud. Nende juurde kuuluvad sageli suured helkurlauad ja osalejad võivad olla mikrofonist mitme meetri kaugusel. ADECIA lauamikrofonide lahendus lahendab need probleemid tänu võimsale Yamaha DSP-tehnoloogiale uues madala profiiliga juhtmega RM-TT lauamikrofonis, mis sisaldab selliseid uuendusi nagu automaatne hääle jälgimine, automaatne võimenduse juhtimine, adaptiivne kajasummutamine, müra vähendamine ja järelkaja summutamine.

LAHENDUSED LAKKE

ADECIA laelahendus, mis sisaldab RM-CG dünaamilist kiirt kujundavat laemikrofoni ja RM-CR konverentsiprotsessorit

YAMAHA ADECIA laelahendus on terviklik ja kohandatav helilahendus hübriidkoosolekuteks ja koostööks ning seda saab kasutada erinevates ruumides ja videokõnekeskkondades. 

Iga sõna jäädvustatakse isegi siis, kui ruumis liigub ja räägib korraga rohkem inimesi. Tänu sisseehitatud DSP-tehnoloogiatele suudab RM-CG dünaamiline laemassiivi mikrofon keskenduda häältele ja kõrvaldada taustamüra. Neli dünaamilist automaatse jälgimise kiirt jäädvustavad ruumis iga sõna.

RM-CR konverentsiprotsessor on iga ADECIA lahenduse süda ja tuvastab automaatselt samas võrgus oleva laemikrofoni ja kõlarid ning määrab keskkonna jaoks optimaalsed heliseaded.

JUHTMEVABAD LAHENDUSED

Paindlik juhtmevaba mikrofonide lahendus, mida saab kohandada vastavalt laudade paigutusele.

Yamaha ADECIA hübriidkoosolekute lahendused on uue ADECIA juhtmevaba lahendusega astunud järjekordse sammu edasi. Uutel RM-W seeria juhtmevabadel mikrofonidel põhinev ADECIA juhtmevaba lahendus pakub erakordselt paindlikke ja hõlpsasti seadistatavaid konverentse kõigis professionaalsetes keskkondades.

RM-W seeria tutvustab nelja uut juhtmevaba mikrofoni; kaks piirimudelit (kõiksuunaline RM-WOM ja kardioidsuunaline RM-WDR) ja kaks hanekelaga versiooni (12-tollise hanekelaga RM-WGL ja kuuetollise hanekelaga RM-WGS). Mikrofonid töötavad kaheksa kanaliga RM-WAP-8 traadita pääsupunktiga, millel on Dante juhtimine ja PoE toide, mida pakub üks võrgukaabel. ADECIA Wireless Solution kasutab digitaalset täiustatud juhtmeta telekommunikatsiooni (DECT) ja 1,9 GHz sagedusriba, mis tähendab väiksemat ribalaiuse konflikti võimalust, muutes side stabiilseks ja selgeks