fbpx

Samsung Biz TV – nutiseadmega hallatavad reklaamekraanid

Sinu ettevõtte jaoks loodud reklaamekraanid!

Samsungi Business (BizTV) seeria reklaamekraanid pakuvad telerihaldust ja pilkupüüdvat sisu ning kõik on kontrollitav hõlpsasti nutiseadmest.

Samsung BizTV rakendus on saadaval nii iOS kui Android seadmetele, mis aitab reklaamekraane juhtida nii töö- kui ka isiklikust nutitelefonist. Rakendus on kasutajale väga lihtne, igaüks saab sisu haldamisega hakkama ning mis peamine, see on tasuta!

Samsungi Business BizTV seeria reklaamekraanid on ideaalne valik kui Sul on kohvik, restoran, apteek, ilukaubandus kauplus, jalanõude kauplus … see lahendus sobib igale ettevõttele kes soovib tuua esile oma brandi, tooteid ning suhelda klientidega läbi ekraanidele kuvatud sõnumite ning kõrgresolutsiooniliste ilusate piltidega!

Kujunda ja halda sisu ühe nupuvajutusega

Samsung Biz TV toetab enam kui 100 eelinstalleeritud malli, sealhulgas L-Bar kujundusi, animeeritud reklaame, hooajalist müüki ja muid eelkujundatud reklaame, mis võimaldavad sisu ise luua.

Uskumatult lihtne liides võimaldab paari kiire nupuvajutusega sisu redigeerida, üle vaadata, lõplikult vormistada ja juurutada – isegi mitmel ekraanil.

Keskendu oma ärile, mitte telerile

Kuluta vähem aega tehniliste probleemidega tegelemisele. Sisse- ja väljalülitustaimer võimaldab teleril automaatselt tööajal töötada ning PIN-kood kaitseb kuvaseadeid, vältides võimalikke sisukatkestusi.

Pilkupüüdev sisu sinu ettevõtte jaoks

Paku UHD-ekraanide abil suurepärast visuaalset kogemust erinevates suurustes, mis on kohandatud ruumi või eelarvega. Muljetavaldava garantiiga äriteleviisorid on loodud töötama ka pikema igapäevase tööaja korral, 16 tundi päevas, 7 päeva nädalas.

Halda sisu nutiseadme abil

Samsungi ÄriTV rakendus on saadaval nii Android kui iOS seadmetele. See pakub täiendavat mugavust, võimaldades kasutajatel ühendatud telerite sisu juhtida ja hallata ka eemal olles.

Lihte seadistamine vaid mõne minutiga

Seadistamine ei saaks olla lihtsam. Samsungi äriteleriga on kaasas eelsalvestatud samm-sammuline õpetus, mis algab automaatselt teleri esmakordsel sisselülitamisel. Pärast ÄriTV rakenduse laadimist ühendatakse kasutaja seadmed automaatselt teleriga ning need on kohe valmis kasutamiseks