fbpx

Logitech Rally Bar Mini

Kõige väiksem Rally kaamera

Alusta, lõpeta ja halda koosolekuid kasutades Logitech Tap puuteekraani või kaamera tarkvara – arvutit pole enam vaja. Ühendub igale poole USB kaabliga ja töötab draiveriteta.

Lihtne kasutada

Koosoleku alustamine pole varem nii lihtne olnud – vajuta nuppu ja kõik töötab. Rally Bar Mini ühendub nii Microsoft Teamsi kui ka Zoomiga, ehk platformiga probleeme ei teki.

Kinokvaliteediga videopilt

Logitech Rally Bar kasutab parimaid komponente, et tuua sinu ruumi perfektne lahendus, mille seadistamine ei võta tunde ja kasutamine saab kohe alata. Erinevad tehnoloogiad, näiteks Logitech RightSight™ aitavad luua täiusliku kogemuse.

Kaamera suumib ja kallutab end ise, olenevalt inimeste arvust koosolekul ja arvestades istumiskohti ruumis.

Laienda ulatust ühe juhtmega

Logitech Rally Bar Mini toetab Logitech Rally mikrofone, mida saab jadamisi ühendada kuni kaks tükki, laiendades teoreetilist ulatust kuni 10m.

Kõik mikrofonid toetavad nii Rally, Rally Bar kui ka Rally Bar Mini kaameraid. Ühes ruumis liiga palju mikrofone ja teises liiga vähe? Võta juhe ja vii mikrofon teise kaamera külge – seade teeb kõik muu ise.

Haldamine oma lihtsaimas vormis

Jälgi ja halda oma koosolekuruumi seadmeid ühelt platformilt. Logitech Sync pakub erinevaid graafikuid ja võimalusi, et sa saaksid parimal viisil Logitechi seadmeid kasutada.