fbpx

Logitech Rally Bar

Logitech Rally Bar

Videokonverentsi lahendus mis on mõeldud keskmistele ja suurtele ruumidele.

Logitech Rally Bar toetab videokoosolekute pidamiseks kahte varianti:

Ruumilahendusena ehk Appliance mode (seadme sisse on integreeritud Zoom Room – zoom.us ja Microsoft Teams Room rakendused)

  • Logitech Tap puuteekraaniga või näiteks Apple iPadiga on võimalik zoomi koosolekuid alustada, hallata ja lõpetada – kõike ilma arvutita. Alusta ühe nupuvajutusega ekraanil ja kõik muu teeb tarkvara.

BYOD (bring your own device) – USB MODE ehk lahendusena kus on võimalik kasutada kaasavõetud arvutit videokoosolekul osalemisel või läbiviimisel valides endale sobiva videkonverentsi platvormi!

  • Ühenda Rally Bar USB kaabli abil arvutiga ja kasutamine saab alata.

Kõrgekvaliteediline videopilt

Logitech Rally Bar kasutab parimaid komponente mis toob ruumi ideaalse lahenduse. Seadistamine on kiire ja kasutamist saab alustada kohe. 

Täiusliku kogemuse aitab luua näiteks Logitech RightSight™. Kaamera optiline suum võtab ruumis viibijad fookusesse – arvestades inimeste arvu ja paiknemist ruumis.

Paindlik mikrofonilahendus

Suurema ruumi puhul on võimalik parima kuuldavuse võimaldamiseks lisada seadmele kuni kolm täiendavat Logitech Rally mikrofoni. Mikrofonid võib paigaldada kas lauale või lakke, pakkuda on nii musta kui valget värvi.

Kõik mikrofonid ühilduvad nii Rally, Rally Bar kui ka Rally Bar Mini seadmetega. Seega, kui ühes ruumis on mikrofone liiga palju ja teises liiga vähe, siis on võimalik mikrofonid ümber tõsta teise ruumi.

Haldamine on lihtne

Koosolekuruumi seadmeid saab jälgida ja hallata ühelt platvormilt – Logitech Sync. Tootja poolt loodud tasuta veebipõhine lahendus võimaldab näha seadmete tööd, hallata distantsilt ning koostada erinevaid graafikuid seadmete kasutuse kohta. Seega on Rally Bar seadmed alati kasutamiseks töökorras.