fbpx

Logitech Rally Bar Huddle

Logitech Rally Bar Huddle

Stiilse disaini ja jõulise tehnoloogiaga Rally Bar Huddle on lihtne ja võimas lahendus väikestesse ruumidesse.

Logitech Rally Bar Huddle toetab videokoosolekute pidamiseks kahte varianti:

Ruumilahendusena ehk Appliance mode (seadme sisse on integreeritud Zoom Room – zoom.us ja Microsoft Teams Room rakendused)

  • Logitech Tap puuteekraaniga või näiteks Apple iPadiga on võimalik zoomi koosolekuid alustada, hallata ja lõpetada – kõike ilma arvutita. Alusta ühe nupuvajutusega ekraanil ja kõik muu teeb tarkvara.

BYOD (bring your own device) – USB MODE ehk lahendusena kus on võimalik kasutada kaasavõetud arvutit videokoosolekul osalemisel või läbiviimisel valides endale sobiva videkonverentsi platvormi!

  • Ühenda Rally Bar Huddle USB kaabli abil arvutiga ja kasutamine saab alata.

Kõrgekvaliteediline videopilt

Logitech Rally Bar Huddle pakub suurepärast videokvaliteeti tänu oma täiustatud kaameratehnoloogiale. Sisseehitatud kaamera püüab igat detaili ning suudab kvaliteetset pilti edastada ka kehva valgustuse korral. Lisaks on sel ka laia vaatenurga võimalus, et hõlmata kogu koosolekuruumi.

Suurepärane helikvaliteet ja mugav suhtlemine

Logitech Rally Bar Huddle sisaldab mitut mikrofoni ja kõlarit, mis tagavad selge heli ja hea kuuldavuse. Heli on kvaliteetne ja tugev, mis võimaldab osalejatel suhelda mugavalt ja arusaadavalt.

Haldamine on lihtne

Rally Bar Huddle on lihtne kasutada tänu oma intuitiivsele kasutajaliidesele ja nutikatele funktsioonidele. Seade on ühilduv mitmete populaarsete videokonverentsirakendustega, sealhulgas Zoom, Microsoft Teams, Google Meet ja Cisco Webex. See tähendab, et saate Rally Bar Huddle’i lihtsalt ühendada oma eelistatud videokonverentsiplatvormiga, olgu selleks siis Zoom, Teams või mõni muu platvorm.

Lisaks on Rally Bar Huddle ühilduv ka Logitech Sync’i tarkvaraga, mis võimaldab seadet hõlpsalt hallata, seadistada ja uuendada. Logitech Sync pakub kasutajatele täiendavat mugavust ja kontrolli seadme üle, võimaldades optimeerida heli- ja videokvaliteeti ning kohandada seade vastavalt vajadustele.