fbpx

Konftel 800

  • OmniSound
  • Kuni viiele inimesele korraga helistamine
  • Rohkem kui 20 inimese jaoks ühes ruumis
  • Konftel Unite tugi

Konftel 800 kõlareid saab ühendada kuni kolm tükki üksteise külge, suurendades efektiivset võimekust. Sobib igasse ruumi, väiksest suureni. Perfektne lahendus isegi distantsõppeks või kodust töötamiseks.

Hübriidkonverentside platform

Konftel 800 pakub paindlikkust sõna igas mõttes. Ühendades kas SIP, USB või Bluetooth abil, on võimalik peaaegu et igast seadmest BYOD miitingut pidada. Koosolekukaaslasi saab kutsuda ka telefoni teel – see on hübriidsüsteemi võlu.

OmniSound tehonloogia parima heli jaoks

Konfteli poolt arendatud OmniSound tehnoloogia abil on võimalik edastada kvaliteetset heli ilma pikkade ja paksude vaskkaabliteta. Nii heli sisend kui väljund on kohandatud just 800 seeria kõlari jaoks.

Parim oma hinnaklassis

Frost & Sullivani poolt välja antud “Product Leadership Award” läks käesoleval aastal just Konftel 800 kõlarile. F&S rõhusid seadme lihtsusele ning firma tehnilisele toele, mis on parem kui enamusel.

Auhinduvõitev disain

Konftel 800 võitis eelmisel aastal Red Dot disainiauhinna oma disaini, ehituse, kvaliteedi ja lihtsuse pärast. 

2x UI stressivabadeks kõnedeks

Konftel 800 kõlarit on võimalik juhtida ja kontrollida kahel viisil. Esimene on traditsiooniline kõlaripealne puuteekraan. Teine on läbi Konftel Unite äpi, mida saab paigaldada nii Android kui iOS seadmetele.

Konfteli tark mikrofon

Kasutades Konfteli poolt arendatud Smart Microphone mikrofoni on võimalik laiendada Konftel 800 efektiivset ulatust kuni 20 inimeseni ühes ruumis.

Lihtne kõigile – isegi tehnikutele

IP seadmete konfigureerimine ja uuendamine on aeganõudev. Selleks on Konftel välja töötanud Zero Touch Installation süsteemi, mida saab kasutada läbi lokaalse aadressi igas veebibrauseris.