fbpx

Konftel C2055 ja C2055Wx

  • 4K Ultra HD kaamera
  • 123° vaatenurk
  • USB 3.0
  • OmniSound koos HD heliga
  • Lahendus kuni 12 inimesega ruumile

Konftel C2055 ja C2055Wx on perfektsed lahendused keskmise kuni 12 inimesega koosolekuruumi. Kombineerides Cam20 4K kaamera ja 55 seeria kõlar-mikrofoni, toob komplekt teie konverentsiruumi OmniSound heli ja selge pildi igas olukorras. Kasutades OCC hubi on võimalik ühendada komplekt arvutiga ainult ühe kaabli USB kaabli abil.

Muljetavaldav videokvaliteet

Konftel Cam20 võimaldab kõigil kõnes osalejatel teid ja teie kolleege selgelt näha. WDR tehnoloogia korrigeerib valgust automaatselt, et leida parim pildikvaliteet nii pimedal kui ka valgel ajal.

4K resolutsiooniga sensori abil on võimalik kasutada digitaalset suumi, mis isegi oma 8x maksimumis toodab detailset videot.

Lihtsus otse karbist

Konfteli OCC hub on loodud, et kasutaja saaks ühe kaabli arvutisse ühendamisel nii ruumi videot kui heli kasutada. See tähendab, et C2055 ja C2055Wx komplektid toetavad BYOC (Bring Your Own Computer) standardit, ehk konverentsid pole enam piiratud ruumis olevate arvutite või tarkvara poolt. Vaja läheb ainult USB porti ja kõik muu teevad komplektid juba ise.

Kristallselge heli OmniSound’iga

Konftel 55 ja 55Wx kõlareid on lihtne kasutada ja pakuvad kristallselget heli kasutades OmniSound tehnoloogiat. Kahe mudeli erinevus on 55Wx puhul Bluetooth ja aku olemasolu, kui tavaline 55 saab toidet seinast. Sisendeid ja väljundeid saab vahetada mõlemal mudelil puuteekraanilt. Mälukaardile salvestamine on samuti mõlemale seadmele sisseehitatud.

BYOM ja BYOC tugi

Ükskõik milline on teie ettevõttele sobiv videokonverentsi rakendus või platform, Konftel C2055 ja C2055Wx aitavad luua selle ümber terviklikku lahendust. BYOM ja BYOC tugede abil võib komplektiga kasutada kõike mida hing ihkab – lihtsalt ühenda USB kaabel arvutisse ja alusta koosolekut.

Õige nurga leidmine pole nii raske kui tundub

Konftel Cam20 on optimeeritud väikeste ruumide jaoks, kus kaamera on laual või ekraani küljes. 123° vaatenurga kaamera ees võivad kõik osalejad mugavalt oma toolidel istuda, sest kõik mahuvad pildile.

Kaamera paigaldamine võtab vähem kui minut aega. Kasutades kaasasolevat klambrit, on võimalik kaamera kinnitada teleri peale. Kui ruumi napib, võib kaamera alusega laua peale asetada.

Kuidas see töötab

Vasakul on näha kuidas Konftel C2055 ja C2055Wx komplektide komponendid omavahel ühenduvad, kasutades OCC hubi mis teeb kaabeldamise kordades lihtsamaks. Seadmed on kõik Plug & Play ja ei vaja draivereid kui teie ettevõtte arvutid kasutavad Windows 8.1 või uuemat versiooni.

Ekraani võib ka otse arvutisse ühendada, siis pole vaja DisplayLink draiverit. OCC hub kasutab DisplayLink draiverit, mis on arvutis olemas kui Windowsi versioon on kõrgem kui 1607 Anniversary. Draiverid vanemate Windowsi versioonide ja teiste operatsioonisüsteemide jaoks leiab siit.

 

 

Jälgi mõlema poole videot

Kui teil on ruumis täiendav ekraan siis saab selle ühendada kaamera HDMI kaabliga, nii on võimalik näidata täiendaval ekraanil alati teie ruumi videopilti.