fbpx

Konftel C20Ego

  • 4K Ultra HD kaamera
  • 123° vaatenurk
  • USB 3.0
  • OmniSound koos HD heliga
  • Kuni 6 inimest

Konftel C20Ego on ideaalne videokonverentsilahendus väikestesse “huddle” ruumidesse. Komplektis on Konfteli Cam20 4K kaamera ja Konftel Ego kõlar OmniSound helikvaliteediga. OCC jaoturi abil on võimalik terve komplekt ainult ühe USB kaabliga sülearvuti külge ühendada.

Muljetavaldav videokvaliteet

Konftel Cam20 võimaldab kõigil kõnes osalejatel teid ja teie kolleege selgelt näha. WDR tehnoloogia korrigeerib valgust automaatselt, et leida parim pildikvaliteet nii pimedal kui ka valgel ajal.

4K resolutsiooniga sensori abil on võimalik kasutada digitaalset suumi, mis isegi oma 8x maksimumis toodab detailset videot.

Lihtsus otse karbist

Konfteli OCC hub on loodud, et kasutaja saaks ühe kaabli arvutisse ühendamisel nii ruumi videot kui heli kasutada. See tähendab, et C20Ego komplekt toetab BYOC (Bring Your Own Computer) standardit, ehk konverentsid pole enam piiratud ruumis olevate arvutite või tarkvara poolt. Vaja läheb ainult USB porti ja kõik muu teeb C20Ego juba ise.

Kristallselge heli OmniSound’iga

Konftel Ego kõlar on pälvinud Red Dot disainiauhinna oma kompaktse suuruse, lihtsuse ja helikvaliteediga. Vaatamata Ego suurusele tuleb see toime kõigega mida väikses ruumis vaja ja rohkemgi veel. Kasutades OmniSound tehnoloogiat on kõlarist tulev heli alati selge.

BYOM ja BYOC tugi

Ükskõik milline on teie ettevõttele sobiv videokonverentsi rakendus või platform, Konftel C20Ego aitab luua selle ümber tervikliku lahenduse. BYOM ja BYOC tugede abil võib komplektiga kasutada kõike mida hing ihkab – lihtsalt ühenda USB kaabel arvutisse ja alusta koosolekut.

Õige nurga leidmine pole nii raske kui tundub

Konftel Cam20 on optimeeritud väikeste ruumide jaoks, kus kaamera on laual või ekraani küljes. 123° vaatenurgaga kaamera ees võivad kõik osalejad mugavalt oma toolidel istuda, sest kõik mahuvad pildile.

Kaamera paigaldamine võtab vähem kui minut aega. Kasutades kaasasolevat klambrit, on võimalik kaamera kinnitada teleri peale. Kui ruumi napib, võib kaamera alusega laua peale asetada.

Kuidas see töötab

Vasakul on näha kuidas Konftel C20Ego komponendid omavahel ühenduvad, kasutades OCC hubi mis teeb kaabeldamise kordades lihtsamaks. Seadmed on kõik Plug & Play ja ei vaja draivereid kui teie ettevõtte arvutid kasutavad Windows 8.1 või uuemat versiooni.

Ekraani võib ka otse arvutisse ühendada, siis pole vaja DisplayLink draiverit. OCC hub kasutab DisplayLink draiverit, mis on arvutis olemas kui Windowsi versioon on kõrgem kui 1607 Anniversary. Draiverid vanemate Windowsi versioonide ja teiste operatsioonisüsteemide jaoks leiab siit.

 

 

Jälgi mõlema poole videot

Kui teil on ruumis täiendav ekraan siis saab selle ühendada kaamera HDMI kaabliga, nii on võimalik näidata täiendaval ekraanil alati teie ruumi videopilti.