fbpx

Konftel C5055Wx

  • 1080p HD 60fps kaamera
  • USB 3.0
  • OmniSound koos HD heliga
  • Kuni 20 inimest

Konftel C5055Wx on perfektne lahendus keskmistesse või suurtesse ruumidesse kuni 20 inimest. Cam50 PTZ kaamera ja 55Wx kõlari abil on võimalik lihtsalt ja kiirelt tuua maailmaklassi konverentsilahendus enda ruumi. Ruumi arvuti ja komplekt on omavahel ühendatud ühe USB kaabli abil.

Muljetavaldav videokvaliteet

Konftel Cam50 võimaldab kõigil kõnes osalejatel teid ja teie kolleege selgelt näha. PTZ funktsiooni abil saab kaamera objektiivi liigutada kõneleja või teise soovitud isiku peale. 

Isegi pimedas või päikse käes toodab Cam50 selget videot.

Lihtsus otse karbist

Konfteli OCC hub on loodud, et kasutaja saaks ühe kaabli arvutisse ühendamisel nii ruumi videot kui heli kasutada. See tähendab, et C5055Wx komplekt toetab BYOC (Bring Your Own Computer) standardit, ehk konverentsid pole enam piiratud ruumis olevate arvutite või tarkvara poolt. Vaja läheb ainult USB porti ja kõik muu teeb C5055Wx juba ise.

Kristallselge heli OmniSound’iga

Konftel 55Wx on lihtne ja mitmekülgne kõlar, millel on sisseehitatud OmniSound helitehnoloogia. Heli on võimalik hallata kõlaril olevalt puuteekraanilt, mille abil saab ka mälukaardile salvestada. Bluetooth ja USB sisendeid saab kombineerida ja vastavalt vajadusele välja lülitada.

BYOM ja BYOC tugi

Ükskõik milline on teie ettevõttele sobiv rakendus või platform, Konftel C5055Wx aitab luua selle ümber terviklikku lahendust. BYOM ja BYOC tugede abil võib komplektiga kasutada kõike mida hing ihkab – lihtsalt ühenda USB kaabel arvutisse ja alusta koosolekut.

Õige nurga leidmine pole nii raske kui tundub

Konftel Cam50 on optimeeritud suurte ruumide jaoks, kus kaamera on tavaliselt teleri peal. 72.5° vaateväljaga kaamera ees võivad kõik osalejad mugavalt oma toolidel istuda, sest kõik mahuvad pildile.

Kaamera suudab optiliselt suumida kuni 12 kordselt, mis võimaldab osalejatel näidata isegi teises ruumi otsas olevaid esemeid.

Kõik saavad rääkida

Kõlar on optimeeritud kuni 12 inimesele ruumis, kuid lisades mikrofone 55Wx komplekti, on võimalik efektiivset katvust suurendada kuni 20 inimeseni, mis on hädavajalik suuremate koosolekute jaoks.

 

Kuidas see töötab

Paremal on näha kuidas Konftel C5055Wx komponendid omavahel ühenduvad, kasutades OCC hubi mis teeb kaabeldamise kordades lihtsamaks. Seadmed on kõik Plug & Play ja ei vaja draivereid kui teie ettevõtte arvutid kasutavad Windows 8.1 või uuemat versiooni.

Ekraani võib ka otse arvutisse ühendada, siis pole vaja DisplayLink draiverit. OCC hub kasutab DisplayLink draiverit, mis on arvutis olemas kui Windowsi versioon on kõrgem kui 1607 Anniversary. Draiverid vanemate Windowsi versioonide ja teiste operatsioonisüsteemide jaoks leiab siit.

 

 

Jälgi mõlema poole videot

Kui teil on ruumis täiendav ekraan siis saab selle ühendada kaamera HDMI kaabliga, nii on võimalik näidata täiendaval ekraanil alati teie ruumi videopilti.