fbpx

Konftel C50800 Hybrid

  • 1080p Full HD kaamera
  • Hübriid – kombineeri telefonikõned ja konverentsid
  • OmniSound koos HD heliga
  • Rohkem kui 20 inimest

Konftel C50800 Hybrid on paindlik lahendus suurtesse ruumidesse. Kombineerides telefonikõned ja soovitud konverentsiäpi on tulemuseks perfektne seade suurematesse ettevõtetesse. Kõik ühendub arvuti külge ühe USB kaabli abil, mis jätab vahele mitmekümne kaabli vedamise ja pakub lihtsat vaheldust keerulistele süsteemidele.

Muljetavaldav videokvaliteet

Konftel Cam50 võimaldab kõigil kõnes osalejatel teid ja teie kolleege selgelt näha. PTZ funktsiooni abil saab kaamera objektiivi liigutada kõneleja või teise soovitud isiku peale. 

Isegi pimedas või päikse käes toodab Cam50 selget videot.

Auhindu võitnud lihtsalt kasutatav mikrofon-kõlar

Konftel 800 pakub USB, SIP ja Bluetooth ühenduvust, mis tähendab, et kõik saavad kasutada enda soovitud äppi kõne alustamiseks. Kõlar võitis aastal 2019 Red Dot disainiauhinna.

Lihtsus otse karbist

Konfteli OCC hub on loodud, et kasutaja saaks ühe kaabli arvutisse ühendamisel nii ruumi videot kui heli kasutada. See tähendab, et C50800 komplekt toetab BYOC (Bring Your Own Computer) standardit, ehk konverentsid pole enam piiratud ruumis olevate arvutite või tarkvara poolt. Vaja läheb ainult USB porti ja kõik muu teeb C50800 juba ise.

Hübriidkoosolekud

Konftel C50800 hübriidsüsteemiga pole teie ettevõtte kõned ruumis limiteeritud ainult äpile. Me kõik teame kui häiriv on näha kolleegi ruumist välja minemas, et kõnele vastata – 800 seeria kõlar lahendab selle probleemi. C50800 süsteemiga on võimalik võtta vastu ja alustada traditsioonilisi Zoomi kõnesid või helistada telefoninumbrile. Kõlar toetab VOIP, DECT, 3G, GSM ja isegi analoogkaabliga telefonisignaali edastamist.

BYOM ja BYOC tugi

Ükskõik milline on teie ettevõttele sobiv rakendus või platform, Konftel C50800 aitab luua selle ümber terviklikku lahendust. BYOM ja BYOC tugede abil võib komplektiga kasutada kõike mida hing ihkab – lihtsalt ühenda USB kaabel arvutisse ja alusta koosolekut.

Õige nurga leidmine pole nii raske kui tundub

Konftel Cam50 on optimeeritud suurte ruumide jaoks, kus kaamera on tavaliselt teleri peal. 72.5° vaateväljaga kaamera ees võivad kõik osalejad mugavalt oma toolidel istuda, sest kõik mahuvad pildile.

Kaamera suudab optiliselt suumida kuni 12 kordselt, mis võimaldab osalejatel näidata isegi teises ruumi otsas olevaid esemeid.

Kuidas see töötab

Vasakul on näha kuidas Konftel C50800 komponendid omavahel ühenduvad, kasutades OCC hubi mis teeb kaabeldamise kordades lihtsamaks. Seadmed on kõik Plug & Play ja ei vaja draivereid kui teie ettevõtte arvutid kasutavad Windows 8.1 või uuemat versiooni.

Ekraani võib ka otse arvutisse ühendada, siis pole vaja DisplayLink draiverit. OCC hub kasutab DisplayLink draiverit, mis on arvutis olemas kui Windowsi versioon on kõrgem kui 1607 Anniversary. Draiverid vanemate Windowsi versioonide ja teiste operatsioonisüsteemide jaoks leiab siit.