fbpx

Logitech Rally Plus

Stuudiokvaliteediga pilt

4K (3840×2160) kaameraga Rally toob teieni ülimalt selge video, mille värvid ja optiline täpsus on oma hinnaklassis märkimisväärne.

Logitechi RightLight tehnoloogia optimiseerib valguse tasakaalu, et videos oleks võimalikult naturaalsed toonid.

Modulaarne helisüsteem

Kristallselge heli on tähtis maailmaklassi videokõnedeks ja Rally pakub just seda.

Logitech RightSound täiustab häälte selgust taustamüra eemaldades, automaatselt nende kõlavust reguleerides ja rääkijatel fokuseerides.

Tundlikud mikrofonid suudavad kõiki ruumis olijaid teisele poolele elutruuna kõlama panna.

Tark kaabeldus ja sisu jagamine

Kasutades Display Hub’i ja Table Hub’i, hoiab Rally kaabelduse organiseerituna. Rally komponendid ja konverentsiruumi arvuti on tavaliselt mittenähtavatesse kohtadesse paigutatud.

Hubid on omavahel ühendatud ühe CAT6 kaabliga. Mõlemal on vajalikud liidesed olemas, ehk ruumi arvuti võib paikneda ükskõik millise Hubi juures.

Logitech RightSight kaamera kontrollimine automaatselt liigutab objektiivi, et kõik koosolekul osalejad oleksid näha, ükskõik kui suures või väikses ruumis.

Isegi ruumides, kus valgust on liiga palju, kasutab Rally RightLight WDR tehnoloogiat, mis prioritiseerib nägusid ja inimesi üle objektide ja tasapindade. See tähendab, et kõik inimesed on igas valguses hästi nähtavad.

Rally kaamera suudab end panoreerida ja kallutada vastavalt suumi tasemele. Kaamera liigub kiiremini välja suumitult kiireteks rääkijavahetusteks ja aeglasemalt sisse suumitult, parema kontrolli jaoks.

Erinevalt lauapealsetest kõlaritest, asuvad Rally kõlarid ruumi eesosas. Pilt ja heli on sünkroonis ja tulevad samalt poolt, tekitades elutruuma kogemuse.