fbpx

Microsoft Teams ruumilahendus suures koosolekuruumis

Lahendus

Meie meeskond nägi kohe, et Microsoft Teams Room oleks ideaalne lahendus. See võimaldab lihtsat videokõnede tegemist ilma, et peaks arvuti või muid seadmeid kaasas kandma. Kuid selleks, et saavutada kõrgeima kvaliteediga heli ja pilt, valisime Logitech Rally Bar kõik ühes seadme. Lisaks andis Logitech Tap juhtpaneel kliendile intuitiivse ja mugava viisi kõigi koosolekuruumi funktsioonide juhtimiseks.

Tulemused

Pärast meie lahenduse rakendamist märkas klient kohe koosolekute kvaliteedi ja efektiivsuse märgatavat paranemist. Tehnilised probleemid ja pausid vähenesid drastiliselt. Klient tunnustas meie tiimi professionaalsust ja innovaatilist lähenemist, mille tulemusena muutus nende koosolekute pidamine nauditavamaks ja produktiivsemaks kui kunagi varem.

Microsoft Teams ruumilahendus suures koosolekuruumis

Klient pöördus meie poole selge eesmärgiga: nad soovisid oma suurt koosolekuruumi täiendada tehnoloogiaga, mis toetaks sujuvat koostööd, efektiivset suhtlust ja kaasahaaravaid esitlusi. Nende visioon oli koosolekuruum, kus tehnikaga seotud takistused oleksid minimeeritud ja kus kõik saaksid keskenduda koosoleku sisule, mitte selle tehnilisele korraldamisele.

Seina paigaldatud kahe ekraani lahendus – 98″ ja 75″ – pakkus kliendile võimaluse jagada informatsiooni ja näha videokõnes osalejaid samal ajal. See tähendas, et esitlused või dokumendid saab kuvada ühel ekraanil, samal ajal kui teisel ekraanil saab näha kõiki osalejaid.

Koosolekulaual olevate personaalsete ekraanide idee oli eriti põnev. See andis kõigile osalejatele võimaluse valida, kas nad soovivad näha videokõnes osalejaid või jagatavat teavet otse nende ees, mis suurendas koosolekute kaasatust ja interaktiivsust.