fbpx

Sisekommunikatsioon ja majajuhised

Võimalused:

  • esitluse näitamine kaabli kaudu või juhtmevabalt
  • veebi- või videokonverensi võimalus
  • puuteekraani kasutamine tahvlina
  • koostöötamise võimalus
  • ruumi hõivatuse info koosolekuruumi ukse taga.

Kirjeldus:
Väikeste ja keskmiste nõupidamisruumides pakume pildi näitamiseks üks või kaks 55-75” suurust Sony ekraani, mida on võimalik teha ka puutetundlikuks, mis võimaldab kasutada ekraani ka tahvlina või teha märkmeid olemasoleva esitluse peale. Ekraanid kinnitame seinale või paigaldame ratastel liigutatava jala külge.

Pildi näitamine kaabli kaudu on lahendatud tootega AMX Hydraport. Lahendus võimaldab pilti näidata kõikide tänapäevaste videoväljundite kaudu (HDMI, DisplayPort, miniDisplayPort) lisaks on kaablid laua küljes kinni ja peale kasutamist saab nupu vajutusega kaabli sisse kerida ja laud on alati kaablitest puhas.

Teine kaasaegne võimalus on näidata pilti juhtmevabalt seadmega Barco ClickShare, seade võimaldab pilti näidata kõikide seadmetega. Kasutaja ei pea pildi/video näitamiseks istuma seal kuhu kaabel ulatab ja tänu kaasas olevatele “nuppudele” saavad kasutajad kiiresti pilti ekraanil vahetada.

Tänapäevane koostöötamine eeldab ka veebi- ja videokonverensi võimalusi. Lahendusena soovitame videokonverentsi teenust Zoom.us. Meie pakume kogu vajaliku raudvara ja seadistuse – kaamerad, kõlarid, mikrofonid, jne. Kõik ühes lahendus – AMX Acendo Vibe.

Lisaks käib kaasaegse koosolekuruumi lahendusega kaasas ka koosolekuruumi broneerimise lahendus mille üheks osaks on koosolekuruumi ukse taga olev puuteekraan mis kuvab infot koosolekuruumi hõivatuse kohta. Lisaks saab selle sama ekraani abil ka koosolekuruumi broneerida ja see kajastub ettevõtte kalendris. Tarkvara mida lahendusena kasutame on PADS4 ja ekraanideks ProDVX paneele.