fbpx

Teenused

Projekteerimine

Tänapäevaste ja töökindlate audio-video, esitlustehnika ja juhtimislahenduste projekteerimine mis tugineb aastatepikkuse kogemuse, igaaastaste koolituste ja messikülastustele – annab kliendile kidluse, et lahendused on ajakohased ka aastate pärast ning nõuetekohaselt dokumenteeritud.
.
.
.

Programmeerimine

Meie teadmised ja kogemused on aastatepikkused tootja AMX süsteemide programmeerimisel ja juhtimislahenduste loomisel. Läbitud on antud valdkonna kõrgeima taseme koolitused mida tõendavad väljastatud sertifikaadid. Meil on programmeerimise kogemus ka lähiriikides – Läti, Soome, Rootsi – AMX süsteemiintegratsioon võimaldab liita
erinevad süsteemid ja tehnoloogiad ühtseks tervikuks, mis võimaldab lõppkasutajal erinevaid süsteeme lihtsalt ning arusaadavalt juhtida.

Hooldus

Meie projekteeritud ja ehitatud lahendused on küll töökindlad kuid teatud perioodi tagant on vajalik süsteemide hooldus sh. näiteks puhastamine tolmust ja korralised tarkavara uuendused – korrapärane lahenduste hooldus tagab pikaajalise ja tõrgeteta töö.

Finantseerimine

Alati ei ole mõistlik lahendusi välja osta vaid tasub kaaluda rentimist, mis tagab kliendile kindluse rendiperioodiks kuna sisaldab korralist hooldust ja seadmete kindlustust. Meie finantseerimisteenuse partner on GreenIT. Ära osta – Rendi, küsi pakkumist