fbpx

ClickShare uued mugavad võimalused

ClickShare-ProScreen

ClickShare Present ja Conference said hiljuti tarkvaravärskenduse, mis lisas mitmeid mugavaid lisavõimalusi. Uuendus muudab rakenduspõhised konverentsid avalikult kättesaadavaks kõigile kasutajatele, lisandus PresentSense funktsionaalsus ja võimalus ekraanipilti jagada kogu ekraani ulatuses.

  • NUPP VÕI RAKENDUS – SINU VALIK

Kõigil ClickShare Conference kasutajatel on nüüd võimalus pidada konverentse läbi ClickShare Desktop rakenduse.

See tähendab, et nüüd on võimalik nautida konverentside läbiviimist juhtmevabalt nii ClickShare nupu kui ka rakenduse kaudu. Clickshare nupp on mugav lahendus nii töötajatele kui ka külalistele, võimaldades kiiresti juhtmevabalt pilti näidata. ClickShare Desktop rakenduse saab IT töötaja kaughalduse kaudu paigaldada kõikide töötajate sülearvutitesse, mis teeb kasutamise mugavaks ja kiireks. 

ClickShare rakendus võimaldab kasutajatel mugavalt liituda Zoom-, Webex- või Microsoft Teams-kõnedega ja ühendada automaatselt ruumis asuva kaamera ja helisüsteemiga. Kogu protsess toimub juhtmevabalt. ClickShare Conference sobib igale asutusele ja ettevõttele – lisaks annab see võimaluse valida nupu või rakenduse vahel. Videos on näha kuidas see töötab:

ClickShare Conference – App-based conferencing with the ClickShare Desktop App

  • AUTOMAATNE TUVASTUS

ClickShare PresentSense on uus mugav võimalus kasutajal ühendada oma sülearvuti ruumi esitlustehnikaga. Kui PresentSense on aktiveeritud, siis tuvastab ClickShare rakendus seadme kohe, kui inimene on oma sülearvutiga koosolekuruumi sisenenud. Videos on näha kuidas see töötab:

ClickShare – Walk in and connect to the room with PresentSense

  • NÄITA ESITLUST TERVE EKRAANI ULATUSES

Tarkvarauuendus võimaldab nüüdsest tänu ClickShare teatrirežiimile näidata esitlust terve ekraani ulatuses. Ekraani allservas olev ClickShare olekuriba kaob sisu jagamise ajal, ilmudes vaid siis, kui on kuvada olulised olekumuutused või teavitused näiteks PIN kood. Puutetundliku ekraani kasutades on ekraanil nupp “SHOW” , et avada olekuriba, ning alustada esitlusele märkmete tegemist või tahvlile kirjutamist. Videos on näha kuidas see töötab:

ClickShare – Share content on the full pixel space of your room display with Theater Mode

VEEL UUENDUSI

  • Parem kasutuskogemus tahvelarvutites: ClickShare mobiilirakendusel on nüüd optimeeritud paigutus, mis loob kasutajale parema kogemuse. Juhtnupud ühendamiseks ja jagamiseks on nüüdsest lihtsamini leitavad.
  • Täiustatud välisseadmete haldus: nüüd on võimalik uuendada läbi ClickShare ka Logitech Meetup ja Logitech Rally videokonverentsiseadmeid.
  • Parem kaamera kvaliteet: ClickShare pakub nüüd dünaamilist kaamera kvaliteeti, mis tagab maksimaalse sujuvuse ja minimaalse varjatuse.

KUIDAS CLICKSHARE TARKVARA UUENDADA?

  • Olenevalt ClickShare seadistusest ja internetiühendusest võib ClickShare olla seadistatud nii, et seade saab alati uusima tarkvara, siis ei pea tundma muret, kas seadmel on uusimad võimalused.
  • Juhul kui automaatsed tarkvarauuendused pole lubatud või ei ole võimalik ühendada seadet kaabli kaudu internetiga, siis tuleb uuendus teha käsitisi. Kuidas seda teha saate lugeda meie abi lehelt proscreen.eu/abi.

Kui Sinu koosolekuruumides puuduvad veel tänapäevased juhtmevabad lahendused siis LOE LÄHEMALT SIIT või VÕTA MEIEGA ÜHENDUST, et saaksime seadmete võimalusi tutvustada ja lahenduse töötamist demonstreerida.