fbpx

Kodukino projektorite TOP 10

Kas otsid endale kodukino projektorit, mis pakuks palju meeldejäävaid kinoelamusi kodust lahkumata?

Siis tasub vaadata projektorite edetabelit TOP 10. Selle edetabeli koostamisel on arvesse võetud rohkem, kui 300 000 kasutaja arvamusi.

 

Kodukino projektori valikul jälgi kolme omadust

  1. võimalikult väike müratase
  2. võimalikult suur kontrastsus
  3. lambi eluiga – “tavalisel projektoril “keskmiselt 3000h

Müratase on seda olulisem, mida väiksemas kinoruumis projektor asub. Pidev projektori taustaheli ei ole vaiksete stseenide ajal eriti meeldiv ja väiksemas ruumis tuleb see eriti hästi esile. Seetõttu on oluline planeerida projektorile parim võimalik asukoht.

Suur kontrastsus tagab meeldivalt kirka pildi, millel on kõik olulised detailid näha. Projektori panevad hästi proovile hämaramate taustadega filmid.

Lambi eluiga on kasutusperiood tundides, mille jooksul tagab lamp soovitud tulemuse. Uue projektorilambi hinnaklass algab 300€ juurest ja võib ulatuda oluliselt kõrgemale. Lambi vahetamine on suur osa projektori kasutuskuludest, ning esmapilgul soodsamatel projektoritel on reeglina lühem lambi eluiga ning keskmisest kallim lamp.

 

Vähetähtsad pole ka seadme garantiiaeg ja sisekujunduslikus mõttes projektori suurus ja korpuse värv.

Kodukino projektorid on jagatud kahte alajaotusesse maksimaalse resolutsiooni järgi 720p ja 1080p. Resolutsioonide kohta saad uurida SIIT. Kodukino projektorite TOP 10 leiad SIIT.

 

Kui soovid projektorite kohta rohkem infot, siis küsi lisainfot.

ProScreen pakub äriklientidele tipptasemel esitlustehnikalahendusi – näiteks Barco ClickShare on üks nutikatest seadmetest, mis teeb nõupidamisruumides esitlused meeldivamaks ja probleemivabamaks. Eraklientidele pakume targa maja lahendusi.