fbpx

Logitech tõi välja uue kõik ühes videokonverentsi seadme Rally Bar Huddle väikestele koosolekuruumidele

Logitech tõi välja uue kõik ühes videokonverentsi seadme Rally Bar Huddle väikestele koosolekuruumidele

Meie tööjõud on muutumas üha mobiilsemaks, seda toetavad nii tehnoloogia areng kui töötajate eelistused, näiteks peaaegu 40% USA töötajatest teevad kaugtööd vähemalt ühel päeval nädalas. Kuna hübriidtöö on muutunud tavapäraseks, siis selleks, et see oleks edukas, peavad ka bürooruumid muutustega kaasas käima. Ettevõtted kujundavad oma kontoriruume ümber, luues rohkem koostööalasid hübriidtööjõule ning üha populaarsemaks on muutumas väikesed koostöötoad (ingl k huddle rooms).

OÜ ProScreen on Logitech One Partner ametlik edasimüüja Eestis ja ettevõtte igapäevatööks on sisustada ja nõustada ettevõtteid, kes soovivad oma koosoleku ruume kaasajastada või siis täitsa uude büroosse tehnikat hankida. “Üldiselt on nii, et ükski koosolekuruum tänapäeval ei ole enam ilma videokonverentsi võimekuseta ehk sageli osaleb koosolekul keegi ka distantsilt ja siis on hea, kui ka eemal viibija kuuleb ja näeb, mis ruumis toimub ning pilt ja heli on piisavalt head, et koosoleku sujuvus ja info edastamine oleksid maksimaalselt head,” ütleb OÜ ProScreen tegevjuht Raido Reilson.

Lihtne ja intuitiivne integreerimine

Kui sageli on videotehnika puhul probleemiks, et oma arvutit on halb ühendada ruumis olevate seadmetega – laua peal on erinevad kaablid, millest keegi aru ei saa, mida need teevad ja miks need seal on – ning enne koosoleku alustamist kulub aega, et pilt ette saada, siis Logitech Rally Bar Huddle`i teeb silmapaistvaks kasutajasõbralik kasutajaliides, lihtne paigaldamine ning sujuv integreerimine.

Lihtsustab ka IT-osakonna tööd

Seadme tsentraalne haldus võimaldab IT-osakonnal seda osaliselt ka distantsilt hallata – jälgida seadme tööd, teha restarti, vajadusel uuendada tarkvara jne – ehk alati ei pea videokonverentsi tehnika hooldamiseks või haldamiseks IT-tehnik kohale minema.

Loe tervet artiklit SIIN