fbpx

Konverentsikeskuse terviklahendus Telia peakontoris

Konverentsikeskuse terviklahendus Telia peakontoris

Projekteerisime ja teostasime konverentsikeskuse terviklahenduse Telia peakontoris Tallinnas.

Algülesanne on tõeliselt huvitav – planeerida lihtsalt kasutatav esitlustehnika ruumi, mille suurus on liigutatavate uste ja vaheseintega kiirelt muudetav. Sellised väljakutsed meile meeldivad.

ProScreen on kaasatud alates ruumide projekteerimise faasist, mis võimaldas teha parimaid valikuid kaabelduse vedamise ja kõigi vajalike seadmete paigutamise osas.

 

Kogu konverentsikeskuse saali on võimalik kasutada ühe suure ruumina, kuhu mahub paarsada inimest. Samuti on võimalik konverentsikeskuse kogu saal jagada kuni viieks väiksemaks ruumiks, kui toimub korraga mitu üritust, või terves ulatuses konverentsikeskuse kasutamine ei ole vajalik.

 

Tellija üheks sooviks olid esitlustehnika paindlikud seadistamisvõimalused vastavalt ruumide hetkelisele suurusele ja seinte kinni-lahti olekule.

Teine oluline kriteerium oli tehnika lihtne kasutus. Et ettekandeks valmistuval esinejal puuduks vajadus käia kõnepuldist eemal juhtmeid ühendamas või mujalt midagi seadistamas.

Paigutasime ruumi strateegiliselt läbi mõeldud asukohtadesse suure projektsiooniekraani ja lisaekraanideks mitmed LCD ekraanid. Nii on olemas mitmed võimalused pildi näitamiseks, vastavalt ruumi suurusele.

Ettekande läbiviija mugavust toetab elektriliselt liigutatav kõnepult, millel on puuteekraan. Puuteekraanilt saab ruumis kõike hetkega seadistada – heli, pilt, valgus.

Võtke meiega julgelt ühendust, kui soovite esitlustehnika terviklahendust ka oma ruumidesse.

Tellija sõnul

Uue peahoone ehitusel olid meil konkreetsed soovid, millised kaasaegsed võimalused peavad olema konverentsikeskuses ja terve hoone nõupidamisruumides.

Koostöös ProScreeniga leidsime tehnilised lahendused mis võimaldavad konverentsiruume lihtsalt vajadustele kohandada ja koosolekuruumides igapäevaselt mugavalt esitlustehnikat kasutada.

Erik Veveris
Telia Eesti AS