fbpx

Professionaalsed videokonverentsi terviklahendused ettevõttes Certific

Meie ülesandeks oli luua kõikidesse koosolekuruumidesse professionaalsed esitlustehnika ja videokonverentsi terviklahendused. Kliendil on tänu töökindlatele lahendustele kiire ja mugav igapäevaseid esitlusi ja videokõne võimalusi kasutada.

Kvaliteetse pildi ja heli edastamiseks paigaldasime erinevatesse ruumidesse seadmed: Logitech Rally Bar, Logitech Rally Bar Mini, Logitech TAP ja Sony LCD ekraanid.

Tänu Logitechi poolt loodud mugavale ruumilahendusele, saab videokõnesid teha nii, et kasutaja ei pea koosolekule oma arvutit kaasa võtma, vaid videokõne loomist saab alustada Logitech TAP juhtekraanilt. Loomulikult jääb alles sülearvutist videokõne alustamise võimalus. Videokõnede ruumilahendus on antud juhul seadistatud Zoomi kasutamiseks.

Certific_ProScreen Logitrch Rally Bar

Certific on ettevõte, kes ühendab tehnoloogia ja meditsiini, et muuta tervishoiuteenused oluliselt kättesaadavamaks, inimesekesksemaks ja kvaliteetsemaks.

Lahenduse välja töötamisel oli kliendi jaoks kõige olulisem, et kogu esitlustehnika ja videokonverentsi süsteem oleks võimalikult hea pildi ja heliga ning töötaja jaoks lihtne kasutada ning töökindel. 

Igapäevatöös on oluline kasutada kvaliteetset ja töökindlat tehnoloogiat, mida pakuvad Logitechi kõik ühes Rally Bar seadmed. Antud seadmed töötavad ideaalselt koos Zoom videokõne platvormiga ja kasutaja saab kiirelt videokõne luua.

Tutvu ettevõtte Certific esitlustehnika ja videokonverentsi terviklahendustega allpool videos või siin.

Certific_ProScreen Logitech Tap
Certific_ProScreen Meeting Room