fbpx

Ruumipõhine Microsoft Teams videokonverentsilahendus Transpordiametile

Logitech Rally Bar on seade, mis võimaldab teha ruumipõhiseid Zoom Room videokõnesid Bar’i sisseehitatud platvormil ja Microsoft Teams Room videokõnesid, valides sobiva Logitech Rally Bar’i komplekti, mis sisaldab NUC tüüpi Windowsi miniarvutit või peatselt turule ilmuvat Logitech Roommate’i.
Logitech Rally Bar’i saab kasutada ka USB seadmena ehk kasutaja saab videokõnesid alustada oma arvutist pea kõikide maailmas tuntud videokõne platvormidega nagu näiteks Pexip, Zoom, Microsoft Teams, GoTo, RingCentral ja paljud teised.

Ruumipõhine Microsoft Teams videokonverentsilahendus Transpordiametile

Sel korral oli meie ülesandeks luua kliendile võimalikult mugav ja töökindel Microsoft Teams’i ruumipõhine videokõnede lahendus, mis võimaldaks suures koosolekuruumis pidada tähtsaid videokoosolekuid.

Terviklahendusena paigaldasime seinale erinevate piltide näitamiseks kaks suurt Samsungi LCD ekraani. Kahe ekraaniga lahenduse puhul kuvatakse videokõnes osalejaid ühel ekraanil ja sisu teisel ekraanil. Microsoft Teams’i videokõnede kvaliteetseks läbiviimiseks paigaldasime ekraani alla seinale Logitech Rally Bar’i. Helikvaliteedi täiendamiseks ja parendamiseks rohkema arvu osalejate puhul paigaldasime lauale spetsiaalsed Logitech Rally Bar’i lisamikrofonid. Microsoft Teams Room’i videokõnede ja Rally Bar’i juhtimiseks on loodud koosolekulauale puutetundlik juhtekraan Logitech Tap.

Esitluste näitamiseks koosolekule kaasa võetud sülearvutitest oli vajalik Microsoft Team’s süsteemile liita HDMI ühendused. Selleks paigaldasime süvistatuna koosolekulauda kolm komplekti tuntud AMX tootja Hydraport lahendusi, kus on olemas kõik vajalikud ühendused ruumis kohapeal osalejatele. Hydrapordi seest leiab toitepesad erinevate seadmete laadimiseks, CAT6 võrguühendused ja HDMI ühendused. AMX Hydraport võimaldab HDMI- ja võrgukaablit (1.5m) mugavalt laua peale välja tõmmata, seega võib esitleja laua taga istet võtta endale sobivas kohas kuna kaablite pikkus ei jää sel puhul takistuseks. AMX Hydraport on mugav, ilus ja praktiline seetõttu, et peale koosoleku lõppu, vajutades nupule kerivad kaablid ennast laua sisse tagasi. See jätab koosolekuruumist ja asutusest professionaalse ning esindusliku mulje!