fbpx

Coop Pank koolitusklass

Coop Pank koolitusklassi uuendamine tänapäevaste lihtsasti juhitava esitlustehnika ja videokonverentsi lahendustega

Tegemist on koolitusklassiga, kus peale töötajate käivad ka väljaspoolt ettevõtet erinevad esinejad, oli meie ülesandeks luua võimalikult lihtne esitlustehnika ja videokonverentsi terviklahendus, mis võimaldaks kasutajatel viia läbi koolitusi, seminare ja koosolekuid lokaalselt kui ka kanda need üle veebis läbi erinevate tuntud videoplatvormide näiteks Zoom, Microsoft Teams, Google Meet jne.

Süsteemi kasutamise ja seadmete juhtimise tegime kasutaja jaoks lihtsaks!

Kogu süsteem ühildub kasutaja arvutiga ühe USB-C kaabliga. Puuteekraanil logole vajutades käivitub projektor, ruumi helisüsteem, laekaamera, laemikrofon ja laest sõidab alla projektori ekraan. Heli ja videoseadmed võtavad vastavalt sündmusele eelseadistatud presetid. Esinejal on võimalik puutetundlikust ekraanist kõiki installeeritud seadmeid eraldi juhtida. Projektis sai kasutatud järgnevaid tuntud tootjate kvaliteetseid seadmeid

  • AMX all-in-one presentation switcher, puutetundlik ekraan, DXLink transmitter, Panasonic projektor, AVtek Cinema Electric projektori ekraan, Lumens laekaamera, Sennheiser TeamConnect laemikrofon,  JBL Control rippuvad laekõlarid, Lab Gruppen helivõimendi, Caymon seadmete rack.

Selliste projektide puhul on üsna tavaline, et esitlustehnika seadmeid ning juhtpulte tuleb mitmeid ning nende kasutamine tundub esmapilgul paljude jaoks keeruline. Plaani koostades ja skeemi joonistades lähenesime juba selliselt, et kõik installeeritavad seadmed peavad olema omavahel integreeritavad, mis tähendaks lõppkasutajale kogu süsteemi ühe nupuvajutusega käivitamist ning sulgemist.

Selline tark lahendus säästab oluliselt kasutajate aega ning mis peamine, kasutamine on lihtne!

Kõikide esitlustehnika seadmete integreerimiseks ja juhtimiseks kasutasime AMX tootja all-in-one presentation switcherit. AMX tootja juhtseadmeid kasutame lisaks targa maja lahenduste puhul.