fbpx

Nõupidamisruumide ja koosolekuruumide lahendused

Praktiliselt igas kontoris on eraldi ala või ruum nõupidamiseks, ka koosolekuteks. Mõningatel juhtudel võivad nõupidamised toimuda kööginurgas või töötaja kabinetis. Olulisemad kohtumised ja koosolekud toimuvad võimalusel siiski eraldi ruumis.

Suuremad ruumid nagu seminariruumid ja veelgi suuremad auditooriumid vajavad teistsuguseid tehnilisi lahendusi, kui väiksemate ettevõtete ruumid.

Käsitleme siinkohal nõupidamisruume ja konverentsiruume sarnaste vajadustega ruumidena, sest neis koguneb enamasti sarnane arv inimesi – alates kahest ning harvem rohkem kui 15.

Mis on siis väiksematesse ruumidesse sobivaimad tehnilised lahendused?

 

Võtke meiega ühendust tipptasemel tehnika saamiseks oma ruumidesse.

 

Nõupidamisruumis näitavad pilti 1-2 tarka LCD ekraani või projektor

Väikeste ja keskmiste nõupidamisruumide tehnikaks pakume enamasti profikasutuseks mõeldud Sony LCD ekraane suurusega 55″-75″, mida on võimalik kasutada ka puutetundliku tahvlina.

Puutetundlikke ekraane saab kasutada pabertahvli asemel – märkmeid võib jäädvustada spetsiaalse pliiatsiga või sõrmega otse ekraanile. Esitluse lõpul saab tahvlivõimekusega ekraanile joonistatud märkmed salvestada ja selle info mugavalt kõigile osalejatele edasi saata.

Nii ei ole ruumis viibijatel otseselt vaja pabertahvlile joonistatud märkmeid enda jaoks ümber kirjutada ning esitlused sujuvad kaasahaaravamalt ja kõigile tööaega säästvamalt.

Koosolekuruumis on ekraanide paigutamiseks palju võimalusi

Esitlusekraanid on võimalik kinnitada täpselt soovitud kohta – seinale, lakke, laual olevale kinnitusele. Seda kas paikselt või vajalikes suundades liigutatavana. Teatud oludes on mõistlik paigutada ekraan ka ratastel liigutatavale alusele.

Ruumis ratastel liigutatav ekraan on õige valik, kui näiteks klaasist sein ruumis on sobivaim koht ekraani jaoks. Ka mitmete erinevate istevõimaluste korral loob liigutatav ekraan palju uusi võimalusi.

 

Kas eelistada ühte või kahte ekraani? Või projektorit?

Kaks piisavalt suurt ekraani kõrvuti loovad rohkem võimalusi, kui üks väga suur ekraan.

Kõrvuti olevatelt ekraanidelt ühel on võimalik näidata esitlusmaterjale ja teisel näiteks videokonverentsi teise osapoole videopilti, esitluse juurde loodavaid märkmeid, või esitlust toetavaid materjale.

Kui soovite paikset ja võimalikult suurt ekraani nagu suuremates saalides, siis on pildi näitamiseks sobiv valik ka laserprojektor. LCD ekraanid loovad siiski päevavalguse käes kontrastsema ja kirkamate värvidega tulemuse.

Pildi edastamine ekraanile – kaabliga või juhtmevabalt?

Pildi näitamine kaabliga võib tekitada väikeseid probleeme eri arvutitele õige ülemineku leidmisega, mis omakorda tekitavad viivitusi kõigile osalejatele.

Pildi näitamiseks kaabli kaudu soovitame AMX Hydraporti. See nutikas lahendus võimaldab pilti näidata kõigi kaasaegsete videoväljundite (HDMI, DisplayPort, miniDisplayPort) kaudu.

AMX Hydrapordi abil on kõik vajalikud kaablid laual alati ühes kohas ning peale kasutamist saab kaabli ühe nupuvajutusega seadme sisse kerida. Nii on laud alati puhas.

Juhtmevabalt võimaldab pilti kõikidelt seadmetelt – arvutitelt, tahvelarvutitelt ja mobiilidelt näidata Barco ClickShare. Piltide ja video näitamiseks ei pea kasutaja istuma ainult seal, kuhu kaabel ulatub. Samuti saavad kasutajad kiirelt ekraanil olevat pilti vahetada teisest seadmest näidatava pildiga.

Kõik need lahendused võimaldavad teha koosolekuruumist ühe tõeliselt tulemusliku koostööruumi – missugune sobiks Teile?

 

Videokonverentsiseadmed

Kaasaegne ruumide- ja piirideülene koostöö eeldab veebi- ja videokonverentsivõimalusi.

Pakume selleks omalt poolt kõiki vajalikke seadmeid – kaameraid, kõlareid, mikrofone ja muud vajalikku.

Lahendusena pakume erinevate tootjate videokonverentsi lahendusi: Logitech Meetup, Logitech Rally, Konftel, Crestron jne,

Lisaks on pakkuda juhtmevaba lahendus Barco ClickShare Conference mis võimaldab lisaks juhtmevaba pildi edastamisele ka videokonverentsi juhtevabalt teha.

 

Võtke meiega ühendust tipptasemel esitlustehnika saamiseks oma ruumidesse.

 

Tark abiline ruumi broneerimisel

Rohkemate ruumi kasutajate puhul võib nõupidamisruumi broneerimine soovitud ajaks tekitada inimeste vahel arusaamatusi. Siinkohal teeb ruumi kasutajate elu lihtsamaks broneerimislahendus – ruumi ukse taga olev puuteekraan, mis kuvab infot ruumi hõivatuse kohta. Selle ekraani saab ühendada ettevõtte digitaalse kalendriga ning ruumi ekraanilt broneerides kajastub see ka kalendris, ning ka vastupidi. Nii ei teki ruumi saadavuse osas enam arusaamatusi.

Ruumide broneerimislahendusi pakume erinevate tootjate seadmetega. Lihtsam ja ja juhtmevaba ruumi broneerimine JOAN , värvilisem juhtmega ekraan ukse kõrval Evoko Liso, paljude lisaseadmetega lahendus tootjalt Crestron.

 

Kaasaegsed võimalused väiksematesse ruumidesse kokkuvõtlikult:

  • Puutetundlikud ekraanid või projektor
  • Puuteekraani kasutamine tahvlina
  • Veebi- või videokonverentsi võimalus
  • Esitluse näitamine ekraanile kaabliga või juhtmevabalt
  • Ruumi hõivatuse info ja broneerimissüsteem ruumi ukse taga
  • Hea tehnika toetab esitluste läbi viimist ja tulemuslikku koostööd