fbpx

Kaasaegsed videokonverentsiruumid advokaadibüroos Sorainen

Hea meel on teatada, et advokaadibüroo Sorainen uues kontoris on nüüd tipptasemel esitlustehnika ja videokonverentsilahendused. Seda ikka selleks, et hübriidkoosolekute pidamine oleks võimalikult lihtne, töökindel ja kasutajasõbralik. Kaasaegne esitlustehnika ja videokonverentsilahendused toimivad märkamatult, luues hea töökeskkonna ja energia. Oleme uhked, et saime anda oma panuse tehniliste lahenduste osas, millega saab tutvuda Sorainen uues büroos filmitud videos.

Esitlustehnika ja videokonverentsilahendused paigaldasime kümnesse koosolekuruumi. Iga ruum on erinev ning parimaks kasutajakogemuseks tegime igale ruumile eraldi parima võimaliku tehnilise lahenduse – sobiva suurusega LCD ekraanid, kvaliteetsed mikrofonid, kõlarid ja kaamerad. Vastavalt koosolekuruumi suurusele paigaldasime pildi ja heli edastamiseks Logitech Meetup, Logitech Rally Bar, Logitech Rally Bar Mini ja Logitech Rally Plus.

Koosolekuruumides on nüüd kaks võimalust toimiva videokõne alustamiseks. Tänu Logitech Tap juhtpaneelile ei pea koosolekul osalejad võtma kaasa oma sülearvuteid, sest see võimaldab videokõne alustada ühe nupu vajutusega. Teistes koosolekuruumides toimub pildi näitamine ja videokõne loomine kasutaja arvutist juhtmevabalt, milleks kasutatakse Barco ClickShare Conference seadmeid.

Vaata videost, millised lahendused välja näevad. Meiega saab ühendust võtta siin.