fbpx

Kuidas Zoomis inimesed veel paremini kokku tuua?

Kas oled juba kuulnud Zoomi uuest funktsioonist Immersive view? See võimaldab kuni 25 osalejaga luua ühise virtuaalse pildi, mis muudab koosoleku ühtehoidvaks, lõbusaks ning soodustab osalejate omavahelist koostööd.

Siin on 5 ainulaadset punkti Zoom Immersive View kohta, et muuta virtuaalse koosoleku kogemuse veel paindlikumaks, lõbusamaks ja turvalisemaks:

  1. Kasuta kasvõi kõigil koosolekutel: miinimum osalejate nõuded puuduvad ja koosoleku korraldajal on võimalus valida taust enne, kui koosolek algab ja osalejad ühinevad.
  2. Kohanda vastavalt oma soovidele: Zoom Immersive View pakub virtuaalse tausta valikuid, kuid koosoleku korraldajal on alati võimalus kasutada ka enda valitud tausta või hoopis videot, et tuua osalejad ühisele virtuaalsele taustale.
  3. Virtuaalset tausta saab hallata ainult koosoleku korraldaja: see ennetab, et teised osalejad ei saaks tausta muuta ega segaks koosolekut.
  4. Organiseeri virtuaalset ruumi: liiguta osalejaid virtuaalsel taustal vastavalt vajadusele või paiguta osalejad taustale manuaalselt.
  5. Suurenda osalejaid oma taustal: koosoleku korraldajal on võimalik muuta osalejate suurust, et osalejad mahuksid paremini virtuaalsele taustale, samuti mahuvad sinna siis osalejad, kes peaksid koosolekuga hiljem liituma.

Zoom Immersive View saad kasutada nii Windows kui ka MacOSiga, kuid vaata kindlasti, et Sul oleks Zoom 5.6.3 versioon. Muuda juba täna oma koosolek põnevamaks ja loo osalejate vahel koostöö.

 

Küsi meie käest lisainfot ja aitame Sul välja valida õiged seadmed.

TUTVU KAASAEGSETE VIDEOKÕNE SEADMETEGA

 

Allikas: https://blog.zoom.us/zoom-immersive-view-bringing-people-together-better/?fbclid=IwAR1m5vRNVH_avSAZauvRH4bRUS9ATnLioNr9Fq3C3v5NyS0aZtMpcfYP9ro