fbpx

Mitme ruumi helindus – juhitavad heliallikad

Sul võib küll olla hoones keskne helisüsteem kuid kuidas hallata erinevaid sisendeid, kas saad neid mugavalt ja lihtsalt juhtida? – Russoundil on selleks lahendus DMS (Digital Media Streamer) -3.1

Russound DMS (Digital Media Streamer) -3.1 võimaldab järgmist:
Kokku võimaldab tekitada kuni neli täiendavat sisendit.
– täiendav FM raadio koos RDSiga ja seinapuldilt/iPadilt juhtimisega;
– täiendavalt kolm helisisendit võivad olla kas kolm erinevat USB mälupulka/või USBga kõvaketast muusikaga või kolm erinevat internetiraadiot või kolm erinevat sinu koduvõrgus olevat arvutit/NAS seadet millelt striimid muusikat või nende erinevate sisendiste kombinatsioon.
Russound DMS

Näiteks:

  1. Sisend on see täiendav FM raadio ehk siis kui keegi valib oma tsoonis et tahab kuulata FM raadiot aga näeb et Raadio “1” on juba hõivatud ja see kanal ei sobi siis saab valida Raadio “2” ja sealt omale meelepärase kanali ja seda kõike seinapuldilt/iPadilt
  2. Sisend internetiraadio – seinapuldilt saab valida teemade jne. järgi mis kanal meeldib.
  3. Sisend USB pulk või USB kõvaketas – seinapuldilt/iPadilt saab valida katalooge ja panna neid mängima
  4. Sisend arvutis või NAS (see on see maja keskne failiserver) seadmes olev muusika mida saab samuti aktiveerida ja juhtida seinapuldist heli jõuab Russoundini kõvakettalt üle arvutivõrgu.

Kombineerimise võimalusi on päris palju ja mis on oluline, et saad kõike juhtida seinasõrmistikuga, alternatiivina saad juhtida Apple puuteseadmetega iPad, iPod Touch, iPhone ja näed lugude nimesid, play, stop, vahetada heliallikat jne. My Russound App.
Lisainfo saamiseks võta ühendust!