fbpx

Crestron Flex MM

Terviklik videokonverentsi ruumi lahendus – Crestron Flex MM

Crestron Flex UC-MM30 on terviklik videokonverentsi ruumi lahendust, mida saab kasutada Microsoft Teamsi või Zoomiga oleneb kumb on ettevõttes põhiline koostöö tarkvara. Ühte ekraani ja USB kaamerat toetav seade on perfektne igasse ruumi – olgu see väike või suur.

Komplekt sisaldab:

  • 7″ lauapealne puuteekraan mis võimaldab kõnesid mugavalt hallata, lisaks neli mikrofoni ja kõlar,
  • populaarne Huddly IQ Lite kaamera ja kinnitused, millega saab kaamera kas lauale või seinale,
  • Konverentsiarvuti NUC mis on varustatud kas Teams või Zoom tarkvaraga ning mis on kinnitatud koos toiteplokiga spetsiaalsele alusele mis võimaldab kiiret ja korrektset paigaldust.

Erinevad lisavõimalused 7″ puuteekraani ja kaamera kinnitamiseks võimaldavad lahendust paigaldada vastavalt teie ettevõtte vajadustele.

Huddly IQ Lite kaamera on väiksem versioon Huddly IQ konverentsikaamerast, kuid tehnilised andmed on samad, ehk ülilainurkobjektiiv (150 diagonaalset FOVd) ja 12MP CMOS sensor on olemas ja pakuvad Full HD 1080p videot.

Crestroni lahendused on kõik turvatud ja testitud, et saaks kasutada koolides, meditsiini- , militaar- või valitsusasutustes. Uuendamine ja haldamine käib läbi Crestroni XiO Cloud teenuse, mis annab täieliku ülevaate Crestroni seadete tööst.

Lisaks on võimalik täiendava raudvara ja programmeerimise abiga panna juhtima ruumi valgust, kardinaid, kütet, AV süsteeme jne.

Tehnilised andmed