fbpx

Infoekraanid

Infoekraanid ettevõtetes

Infoekraanid muudavad ettevõtte suhtlemise ja koosolekuruumid efektiivseks – need loovad keskkonna, mis innustab töötajaid koostööd tegema. 

Koosolekuruumi lahendus koos infoekraaniga võimaldab kujundada innovatiivse ja täielikult integreeritud töökoha ja koosolekuruumi. Sisu haldamine on lihtne ja juhtimine saab toimuda ka kaugelt. See loob tugeva aluse töötajate kaasamiseks ja omavaheliseks koostööks. 

Uuenenud koosolekuruum jätab hea mulje nii Sinu töötajatele kui ka klientidele ning loomulikult ka uutele tulijatele.

Vaata lähemalt Samsung BizTV

Infoekraanid kaubanduses 

Ilmselt oled märganud erinevates poodides ringi käies, et alalõpmata on igal pool ekraanid, kus on kuvatud erinevad reklaamid või informatsioon, mis Sind ikka ostma kutsuvad. Just neid nimetatakse infoekraanideks, mida näed igapäevaselt jaekaubanduses.

Infoekraanide kasutamine jaekaubanduses pakub kliendile lisaks heale pildikvaliteedile ka mõnusat kogemust poes viibimise ajal. Infoekraanid on loodud dünaamilise sisu ja reklaamsõnumite jaoks, mis nii päeval kui ka öösel, vihmase või päikesepaistelise ilmaga aitavad köita inimese tähelepanu.

Samsung edastab reklaami sisu ja sõnumit, nii, et see võidab Sinu kliendi tähelepanu ja meelitab ligi. Vali, kuidas soovid oma sõnumit kliendile edastada, valik on piiritu – Samsung infoekraanid on Sulle abiks, et Sinu sõnum jõuaks õigete inimesteni.

Vaata lähemalt Samsung BizTV

Infoekraanid spordiüritustel

  • suurendab etteastet – köidab publikut, sest dünaamilised infoekraanid püüavad inimeste tähelepanu nii staadionil, mängulauas kui ka tänaval.
  • loob uusi kogemusi – eristub rahvahulgast tänu uuele innovatiivsele lahendusele, mida publik varem näinud ei ole

Vaata lähemalt Samsung BizTV

Infoekraanid teeninduses

Restoranides ja kohvikus olevad infoekraanid on loodud selleks, et muuta sealne kogemus võimalikult veenvaks. Infoekraanid on loodud nii sise- kui ka välitingimusteks. See hõlbustab kliendi liikluse juhtimist, suurendab tellimuste mahtu ja muudab ettevõttega seotud protsessid sujuvamaks. 

  • võida rohkem kliente – erksad infoekraanid meelitavad ligi rohkem kliente
  • optimeeri tellimise kogemus – sise- ja välimenüü ekraanid suurendavad tellimuste mahtu ja muudavad tellimise mugavaks

Vaata lähemalt Samsung BizTV