fbpx

Kaasaegsed videokonverentsiruumid advokaadibüroos Sorainen

Kaasaegsed videokonverentsiruumid advokaadibüroos Sorainen

Ülesandeks oli luua kümnesse koosoleku ja konverentsiruumi lahendused mis on igapäevatöös abiks nii sisekoosolekute pidamisel kui suhtlemisel klientidega hübriidkoosoleku vormis.

Kvaliteetse pildi ja heli edastamiseks paigaldasime erinevatesse ruumidesse vastavalt ruumi suurusele seadmed Logitech Meetup, Logitech Rally Bar, Logitech Rally Bar Mini, Logitech Rally Plus.

Osad ruumid on lahendatud nii, et kasutaja ei pea videokoosoleku tegemiseks oma sülearvutit koosolekuruumi kaasa võtma. Teised ruumid on sisustatud aga selliselt, mis võimaldavad pilti näidata ja videokõnet luua oma arvutist juhtmevabalt ning kasutaja saab valida, millist videokõne keskkonda kasutada. Kasutaja arvuti juhtmevabaks ühendamiseks ekraani ja videokõne seadmetega kasutatakse Barco ClickShare Conference seadmeid.

Lisaks on loodud Lounge, kus on võimalik koos istuda suurema seltskonnaga – läbi viia ettevõtte üldkoosolekuid, vaadata filme või teha ettevõtte siseseid ning väliseid hübriidseminare.

Lahenduse väljapakkumisel oli oluline, et lahendus oleks võimalikult kaasaegne, hea pildi ja heliga, lihtne kasutada ning töökindel.