fbpx

Evoko Naso – üks seade, palju võimalusi

Evoko Naso ruumide broneerimise haldur

Evoko Naso – palju enamat kui lihtsalt ruumide broneerimise haldur

Ruumide broneerimise halduri eesmärk on muuta koosolekuruumide kasutamine ettevõttes efektiivseks. 

Evoko Naso muudab ruumide broneerimise lihtsaks ja võimaldab saavutada täieliku ruumide haldamise.

  • Puutetundlik 8” ekraan (19,5 x 19,5 cm)
  • Näpujäljekindel pinnatöötlus
  • Kaugele paistev värviaura ekraani ümber
  • Kinnitamine seinale või klaaspinnale
  • Ühildub enamlevinud kalendrirakendustega
  • 23 keele tugi tootja poolt, sh. eesti ja vene keel
  • API toetab erinevate infosüsteemidega liidestamist
  • Nutikas ruumide kasutuse analüütika
  • Kaughaldamine

Evoko Naso aitab ettevõtte ruume kasutada targalt ja efektiivselt

Ruumide broneerimine ja broneeringute muudatused on vaid sõrmeviibutuse kaugusel. Nüüd võite unustada ruumi ülebroneerimise ja neist tulenevad katkestatud ärikohtumised.

Ruumide efektiivne haldamine on eriti oluline konverentsikeskustes ja teistes mitme koosolekuruumiga ettevõtetes, kus seni on ehk vahel tekkinud arusaamatusi ruumide broneerimisel.

Koosolekuruumi broneeringute haldamine toimub enda elektroonilises kalendris, nutiseadmes Evoko „Get A Room” äpis või Evoko Naso seadme juures.

Evoko Naso sünkroniseerib andmeid Microsoft 365-ga. Paindlikkust ettevõtte infosüsteemidega liidestamisel pakub ka seadme enda API.

Ruumide kasutamise kokkuvõtte annab seadme tark analüütika reaalajas ja valitud ajaperioodil. Nii saab teha tegelikul infol põhinevaid otsuseid ruumide edasiseks kasutamiseks.

Kauni värviauraga puutetundlikud seinapaneelid

Evoko Naso kompaktsed ruudukujulised paneelid sobivad iga kaasaegsema koosolekuruumi kõrvale. Neid saab kinnitada nii seinale kui ka klaasile.

Kaugemalt vaadates näitavad roheline, kollane või punane värviaura paneeli ümber hetkega, kas antud ruum on  vaba või hõivatud. Loomulikult võib koosolekuruumide staatust jälgida ja/või muuta ka äpis või enamlevinud elektroonilistes kalendrites.

Evoko Naso seadmesse on sisse ehitatud lähedussensor, mis avab uue info, kui kasutaja sellele läheneb. See näitab kasutajale kõike, mida on vaja teada. Väikesed ikoonid Evoko Naso ekraanil näitavad, milline tehnika on koosolekuruumis, seega saab ruumi valida täpselt oma soovide järgi.

Kasutajasõbralik ekraan vähendab administraatorite töökoormust

Evoko Naso seadme 8” ekraan on informatiivne ja erksate toonidega ekraan kuvab kõike olulist – ruumi staatust, broneeringuid ja vabu aegu. Selle kasutamine on lihtne ja see on loodud mõeldes äriruumidele.

Lisaks eelolevale tekib lisaväärtus Evoko Naso kasutamisel ruumikompleksides, kus korraga toimub mitme koosolekuteruumide haldamine. Seadmed näitavad iga erineva ruumi staatust ja iga ruumi suunda selle ekraanist lähtuvat.

Teise ruumini viitamise tark võimalus aitab hoone esmakordsel külastajal jõuda õige ruumini iseseisvalt. Külastajatel väheneb vajadus pöörduda suuniste küsimiseks administraatori poole, mis omakorda lubab administraatoril tegeleda äriliselt olulisemate tööülesannetega.

Huvi korral võtke meiega ühendust

Soovite Evoko Naso võimalustest lähemalt teada saada? Kirjutage meile ja korraldame demo, et kaardistada teie ettevõttesse sobivaim lahendus koosolekuruumide broneerimiseks ja haldamiseks.

Tutvuge Evoko Naso tootefotodega