fbpx

Konftel C20800 Hybrid

Konftel jätkab oma tuntud audio ja video lahenduste loomist, pakkudes nüüdsest ka eraldiseisvat lahendust videokonverentsiks, mis sobib ideaalselt tänasesse töömaailma ja on varasemast enam veel paindlikum ja väljakutsuvam.

The Konftel C20800 Hybridsobilik nii väikestesse kui ka suurtesse koosolekuruumidesse oma mitmekülgsete omaduste tõttu.

Muljetavaldav videokvaliteet

Konftel Cam20 4K konverentsi kaamera – optimeeritud olukordadeks, kus kaamera tuleb paigutada laua lähedale; loob terava pildi ilma moonutusteta ja kohaneb automaatselt erinevates valgustingimustes.

    • See võimaldab inimestel istuda mugavas asendis ja hoida distantsi ning lainurkkaamera mahutab kõik inimesed videopilti.

Auhindu võitnud lihtsalt kasutatav mikrofon-kõlar

Skaleeritav Konftel 800 konverentsitelefon koos OmniSoundiga – see täiendab konverentsikaamerat võimsa ja selge heliga

    • Ühildub nii USB, Bluetooth kui ka SIPiga ja võimaldab kasutada kõiki tänapäevaseid suhtlus- ja koostöövahendeid nii pilves, kohapeal või hübriidkeskkondades.

Lihtsus otse karbist

One Cable Connection Hub, mille abil saab ühendada kaamera ja mikrofoni ruumis oleva ekraaniga 

    • Ühendamiseks on vaja ainult ühte USB kaablit, et lainurkkaamera, kvaliteetne heli ja ekraan ühenduksid soovitud rakendusega.

Hübriidkoosolekud

Konftel C20800 hübriidsüsteemiga pole teie ettevõtte kõned ruumis limiteeritud ainult äpile. Me kõik teame kui häiriv on näha kolleegi ruumist välja minemas, et kõnele vastata – 800 seeria kõlar lahendab selle probleemi. C20800 süsteemiga on võimalik võtta vastu ja alustada traditsioonilisi Zoomi kõnesid või helistada telefoninumbrile. Kõlar toetab VOIP, DECT, 3G, GSM ja isegi analoogkaabliga telefonisignaali edastamist.

BYOM ja BYOC tugi

Ükskõik milline on teie ettevõttele sobiv rakendus või platform, Konftel C20800 aitab luua selle ümber terviklikku lahendust. BYOM ja BYOC tugede abil võib komplektiga kasutada kõike mida hing ihkab – lihtsalt ühenda USB kaabel arvutisse ja alusta koosolekut.

Kuidas see töötab

Vasakul on näha kuidas Konftel C20800 komponendid omavahel ühenduvad, kasutades OCC hubi mis teeb kaabeldamise kordades lihtsamaks. Seadmed on kõik Plug & Play ja ei vaja draivereid kui teie ettevõtte arvutid kasutavad Windows 8.1 või uuemat versiooni.

Ekraani võib ka otse arvutisse ühendada, siis pole vaja DisplayLink draiverit. OCC hub kasutab DisplayLink draiverit, mis on arvutis olemas kui Windowsi versioon on kõrgem kui 1607 Anniversary. Draiverid vanemate Windowsi versioonide ja teiste operatsioonisüsteemide jaoks leiab siit.