fbpx

Showroom

ProScreen Tallinna kontori SHOWROOMIS on võimalik tutvuda kõige uuemate esitlustehnika ja videokonverentsi lahendustega. Kohapeal on võimalik seadmeid ise katsetada nii isikliku kui ka meie sülearvutiga, et näha, kuidas seadmed töötavad. Showroomi külastusel räägime põhjalikult erinevatest lahendustest ja tehnilistest võimalustest, mida tuleks erinevate ruumide ja lahenduste puhul arvesse võtta.

Showroomis on võimalik tutvuda erinevate ProScreeni poolt pakutavate esitlustehnika, videokonverentsi ja ruumide broneerimise lahendustega:

Valikus on veel palju põnevaid tehnilisi lahendusi, millega on võimalik meie SHOWROOMIS tutvuda eelneval kokkuleppel. Broneeri SHOWROOMi külastus või helista ja uuri lähemalt +372 6999 468

Aadress: Laki 11e, Mustamäe, 12915

Ootame Teid külla!

Logitech Scribe

Meie showroomis on võimalik tutvuda Logitech kõige uuema seadmega – Logitech Scribe. Tegemist on valgetahvli kaameraga, mis on mõeldud videokonverentsiruumidesse ja mille abil saad käsitsi tahvlile joonistatud infot jagada lihtsalt kõigi hübriidkoosolekul osalejatega. 

Logitech Rally Bar / Rally Bar Mini

Logitech Rally Bar on eelkonfigureeritud videokonverentsisüsteem väikestele, keskmistele ja suurtele ruumidele. See toetab videokoosolekute pidamise kahte varianti: ruumilahendusena või USB Mode lahendusena.

Logitech Rally Bar Mini puhul on tegemist kõige väiksema Rally kaameraga, kuid see sobib samuti nii väikeste, keskmiste kui ka suurte ruumide jaoks.

Logitech Rally Bar ja Rally Bar Mini kaamerate videopilt on kõrgkvaliteetne ja kaamera reguleerib end ise, samuti toetavad need mõlemad Logitech mikrofone, mida on võimalik oma vahel ühendada.

Logitech Tap

Logitech Tap on lihtsasti kasutatav puutetundlik juhtekraan, mis on mõeldud tööruumidesse videokoosolekute pidamiseks.  Logitech Tap töötab ainult koos Logitech Rally või Logitech Meetup videokonverentsiseadmetega. See võimaldab lihtsalt ja mugavalt kõnesid hallata nii Zoom kui ka Teams keskkondades. Videokõne tegmiseks ei pea koosolekule tulema oma sülearvutiga.